![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Το καλωσόρισμα της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Θεσσαλίας σε ΓΣ Αλμυρού και Διαγόρα Στεφανοβικείου επισημοποίησε την επιστροφή των περσινών πρωταθλητών του 4ου ομίλου της Γ’ Εθνικής στην Α’ ΕΠΣΘ.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Ενώ ο Αλμυρός υποβιβάστηκε αγωνιστικά, η ομάδα του Στεφανοβικείου μπροστά στο οικονομικό αδιέξοδο αποφάσισε να μη συμμετάσχει στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις