Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (11/9)

Μοιράσου το άρθρο
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Το σημερινό πρόγραμμα της τηλεόρασης περιλαμβάνει τις εξής αθλητικές μεταδόσεις:

ΕΡΤ 2
17.15 Σπριντ πρόκρισης Γκραν Πρι Μόντσα -Ζ- (Φόρμουλα 1)
COSMOTE SPORT 1
14.30 Κρ. Πάλας-Τότεναμ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
19.30 Τσέλσι-Άστον Βίλα -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
24.00 Μπρέντφορντ-Μπράιτον -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
16.00 Έμπολι-Βενέτσια -Ζ- (Καμπιονάτο)
20.30 Παναθηναϊκός-Απόλλων -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 3
18.15 Παναιτωλικός-Αστέρας -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
22.45 Ζενίτ-Αχμάτ -Μ- (Πρωτάθλημα Ρωσίας)
COSMOTE SPORT 4
17.00 Λέστερ-Μάντσεστερ Σ. -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
19.00 ΤΣΣΚΑ-Λαύριο -Ζ- (τουρνουά μπάσκετ)
21.30 Ολυμπιακός-Ζενίτ -Ζ- (τουρνουά μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 5
12.50 Ελεύθερες δοκιμές Γκραν Πρι Μόντσα -Ζ- (Φόρμουλα 1)
17.15 Σπριντ πρόκρισης Γκραν Πρι Μόντσα -Ζ- (Φόρμουλα 1)
19.00 Νάπολι-Γιουβέντους -Ζ- (Καμπιονάτο)
COSMOTE SPORT 6
17.00 Μάντσεστερ Γ.-Νιούκαστλ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
21.30 Μέλσουνγκεν-Κίελο -Ζ- (γερμανικό χάντμπολ)
COSMOTE SPORT 7
20.00 Μπαρτσελόνα-Βαλένθια -Ζ- (Σούπερ Καπ μπάσκετ)
23.00 Τενερίφη-Ρεάλ -Ζ- (Σούπερ Καπ μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 8
11.15 Ελλάδα-Λιθουανία -Ζ- (μπιτς σόκερ)
14.30 Σεντ Τζόνστον-Ρέιντζερς -Ζ- (Πρωτάθλημα Σκωτίας)
17.00 Άρσεναλ-Νόριτς -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
20.00 Σάντα Κλάρα-Μπενφίκα -Ζ- (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
22.30 Σπόρτινγκ-Πόρτο -Ζ- (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 9
17.00 Σαουθάμπτον-Γουέστ Χαμ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
21.45 Αταλάντα-Φιορεντίνα -Ζ- (Καμπιονάτο)
COSMOTE ACROPOLIS
08.30 Ειδική Παύλιανη -Ζ-
09.55 Ειδική Γραβιά -Ζ-
11.50 Ειδική Βωξίτες -Ζ-
13.00 Ειδική Ελευθεροχώρι -Ζ-
16.00 Ειδική Παύλιανη 2 -Ζ-
18.00 Ειδική Ελευθεροχώρι 2 -Ζ-
NOVASPORTS 1
19.30 Λεβάντε-Βαγεκάνο -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
22.00 Μπιλμπάο-Μαγιόρκα -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
NOVASPORTS 2
18.00 Παρί-Κλερμόν -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
22.00 Μονακό-Μαρσέιγ -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
00.05 Σιάτλ Σάουντερς-Μινεσότα Γιουν. -Ζ- (Πρωτάθλημα ΗΠΑ)
NOVASPORTS 3
16.30 Λεβερκούζεν-Ντόρτμουντ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.30 Λειψία-Μπάγερν -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
21.30 Αμβούργο-Σαντχάουζεν -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
NOVASPORTS 4
16.30 Γκρόιτερ Φιρτ-Βόλφσμπουργκ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.45 Τσβόλε-Άγιαξ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
22.00 Άλκμααρ-Αϊντχόφεν -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
NOVASPORTS 5
16.30 Ουνιόν-Άουγκσμπουργκ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
NOVASPORTS 6
16.30 Φράιμπουργκ-Κολονία -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
NOVASPORTS START
14.30 Ίνγκολσταντ-Βέρντερ -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
16.30 Χόφενχαϊμ-Μάιντς -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
NOVASPORTS NEWS
17.00 Μπλάκπουλ-Φούλαμ -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)

Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις