Το πρόγραμμα της Β’ ΕΠΣΘ

Μοιράσου το άρθρο
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Στη φετινή Β’ κατηγορία της ΕΠΣΘ μετέχουν 19 ομάδες που χωρίστηκαν σε δύο ομίλους των 10 και εννέα ομάδων αντίστοιχα. Η πρεμιέρα έχει οριστεί για το Σαββατοκύριακο 9-10 Οκτωβρίου, ενώ το πρόγραμμα των αγώνων είναι το εξής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Νέοι Αγίας Άννας-ΑΠΟΒ
Ελευθεριακός-Σκόπελος
Α.Ε. Διμηνίου-Πανιώνιος
Μαγνησιακός-Ν.Α. Νίκης
Ιάσων Α.Μ.-Πηλέας

2η αγωνιστική
ΑΠΟΒ-Α.Ε. Διμηνίου
Ελευθεριακός-Νέοι Αγίας Άννας
Ν.Α. Νίκης-Πηλέας
Πανιώνιος-Ιάσων Α.Μ.
Σκόπελος-Μαγνησιακός

3η αγωνιστική
Νέοι Αγίας Άννας-Α.Ε. Διμηνίου
Μαγνησιακός-Ελευθεριακός
Ιάσων Α.Μ.-ΑΠΟΒ
Πηλέας-Σκόπελος
Ν.Α. Νίκης-Πανιώνιος

4η αγωνιστική
ΑΠΟΒ-Ν.Α. Νίκης
Ελευθεριακός-Πηλέας
Α.Ε. Διμηνίου-Ιάσων Α.Μ.
Μαγνησιακός-Νέοι Αγίας Άννας
Σκόπελος-Πανιώνιος

5η αγωνιστική
Νέοι Αγίας Άννας-Ιάσων Α.Μ.
ΑΠΟΒ-Σκόπελος
Πηλέας-Μαγνησιακός
Ν.Α. Νίκης-Α.Ε. Διμηνίου
Πανιώνιος-Ελευθεριακός

6η αγωνιστική
Ελευθεριακός-ΑΠΟΒ
Α.Ε. Διμηνίου-Σκόπελος
Μαγνησιακός-Πανιώνιος
Ιάσων Α.Μ.-Ν.Α. Νίκης
Πηλέας-Νέοι Αγίας Άννας

7η αγωνιστική
ΑΠΟΒ-Μαγνησιακός
Α.Ε. Διμηνίου-Ελευθεριακός
Ν.Α. Νίκης-Νέοι Αγίας Άννας
Πανιώνιος-Πηλέας
Σκόπελος-Ιάσων Α.Μ.

8η αγωνιστική
Νέοι Αγίας Άννας-Πανιώνιος
Μαγνησιακός-Α.Ε. Διμηνίου
Ιάσων Α.Μ.-Ελευθεριακός
Πηλέας-ΑΠΟΒ
Σκόπελος-Ν.Α. Νίκης

9η αγωνιστική
Νέοι Αγίας Άννας-Σκόπελος
Ελευθεριακός-Ν.Α. Νίκης
Α.Ε. Διμηνίου-Πηλέας
Ιάσων Α.Μ.-Μαγνησιακός
Πανιώνιος-ΑΠΟΒ
* Στον β’ γύρο οι αγώνες αντιστρόφως.

2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Χλόη-Α. Γαζής
Απόλλων Καν.-Άθλος
Αχιλλέας-Κένταυρος Ν.Π.
Άνω Λεχώνια-Μικροθήβες
Ρεπό: Ε.Λ. Νηλέας

2η αγωνιστική
Α. Γαζής-Απόλλων Καν.
Ε.Λ. Νηλέας-Χλόη
Κένταυρος Ν.Π. -Μικροθήβες
Άθλος-Άνω Λεχώνια
Ρεπό: Αχιλλέας.

3η αγωνιστική
Χλόη-Απόλλων Καν.
Αχιλλέας-Ε.Λ. Νηλέας
Άνω Λεχώνια-Α. Γαζής
Κένταυρος Ν.Π. -Άθλος
Ρεπό: Μικροθήβες

4η αγωνιστική
Α. Γαζής-Κένταυρος Ν.Π.
Ε.Λ. Νηλέας-Μικροθήβες
Απόλλων Καν.-Άνω Λεχώνια
Αχιλλέας -Χλόη
Ρεπό: Άθλος

5η αγωνιστική
Χλόη-Άνω Λεχώνια
Μικροθήβες-Αχιλλέας
Κένταυρος Ν.Π. -Απόλλων Καν.
Άθλος-Ε.Λ. Νηλέας
Ρεπό: Α. Γαζής

6η αγωνιστική
Ε.Λ. Νηλέας-Α. Γαζής
Αχιλλέας -Άθλος
Άνω Λεχώνια-Κένταυρος Ν.Π.
Μικροθήβες-Χλόη
Ρεπό: Απόλλων Καν.

7η αγωνιστική
Α. Γαζής-Αχιλλέας
Απόλλων Καν.-Ε.Λ. Νηλέας
Κένταυρος Ν.Π. -Χλόη
Άθλος-Μικροθήβες
Ρεπό: Άνω Λεχώνια

8η αγωνιστική
Χλόη-Άθλος
Αχιλλέας -Απόλλων Καν.
Άνω Λεχώνια-Ε.Λ. Νηλέας
Μικροθήβες-Α. Γαζής
Ρεπό: Κένταυρος Ν.Π.

9η αγωνιστική
Ε.Λ. Νηλέας-Κένταυρος Ν.Π.
Απόλλων Καν.-Μικροθήβες
Άνω Λεχώνια-Αχιλλέας
Άθλος-Α. Γαζής
Ρεπό: Χλόη
* Στον β’ γύρο οι αγώνες αντιστρόφως.

Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις