Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (19/9)

Μοιράσου το άρθρο
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Το σημερινό πρόγραμμα της τηλεόρασης περιλαμβάνει τις εξής αθλητικές μεταδόσεις:
ΕΡΤ 2
20.00 Τελικός τουρνουά «Π. Γιαννακόπουλος» -Ζ- (μπάσκετ)
ΕΡΤ 3
17.00 Μικρός τελικός τουρνουά «Π. Γιαννακόπουλος» -Ζ- (μπάσκετ)
21.30 Τελικός Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος -Ζ- (βόλεϊ)
COSMOTE SPORT 1
20.30 Λαμία-Ολυμπιακός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
18.15 ΟΦΗ-ΑΕΚ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
21.45 Γιουβέντους-Μίλαν -Ζ- (Καμπιονάτο)
COSMOTE SPORT 3
16.00 Απόλλων Σμ.-Βόλος -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
19.00 Βερόνα-Ρόμα -Ζ- (Καμπιονάτο)
COSMOTE SPORT 4
13.30 Φουενλαμπράδα-Γκραν Κανάρια -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
16.00 Μπράιτον-Λέστερ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
19.00 Σότσι-Ντιναμό Μ. -Ζ- (Πρωτάθλημα Ρωσίας)
COSMOTE SPORT 5
14.00 Νταντί Γ.-Νταντί FC -Ζ- (Πρωτάθλημα Σκωτίας)
COSMOTE SPORT 6
10.00 Ελλάδα-Λιθουανία -Ζ- (Davis Cup, τένις)
20.00 Πόρτο-Μορεϊρένσε -Ζ- (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 7
13.30 Έμπολι-Σαμπντόρια -Ζ- (Καμπιονάτο)
16.00 Βενέτσια-Σπέτσια -Ζ- (Καμπιονάτο)
18.30 Τότεναμ-Τσέλσι -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 8
19.00 Λάτσιο-Κάλιαρι -Ζ- (Καμπιονάτο)
22.30 Εστορίλ-Σπόρτινγκ -Ζ- (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 9
17.00 Λίβινγκστον-Σέλτικ -Ζ- (Πρωτάθλημα Σκωτίας)
19.30 Ρεάλ-Μπούργκος -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
NOVASPORTS PRIME
14.00 Νις-Μονακό -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
20.30 Αστέρας-ΠΑΟΚ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 1
15.00 Μαγιόρκα-Βιγιαρεάλ -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
17.15 Σοσιεδάδ-Σεβίλλη -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
19.30 Μπέτις-Εσπανιόλ -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
22.00 Βαλένθια-Ρεάλ -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
NOVASPORTS 2
18.15 Ατρόμητος-Παναιτωλικός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
21.45 Παρί Σεν Ζερμέν-Λιόν -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 3
16.30 Στουτγκάρδη-Λεβερκούζεν -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
18.30 Ντόρτμουντ-Ουνιόν -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
20.30 Βόλφσμπουργκ-Άιντραχτ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
NOVASPORTS 4
16.00 Αϊντχόφεν-Φέγενορντ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
18.00 Μαρσέιγ-Ρεν -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
22.00 Σεντ Ετιέν-Μπορντό -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 5
14.30 Σιντ Τρουίντεν-Γκενκ -Ζ- (Πρωτάθλημα Βελγίου)
19.30 Σταντάρ Λ.-Άντερλεχτ -Ζ- (Πρωτάθλημα Βελγίου)
21.30 Πάρμα-Κρεμονέζε -Ζ- (Β’ Ιταλίας)
NOVASPORTS START
14.30 Σεντ Πάουλι-Ίνγκολσταντ -Ζ- (Β’ Γερμανίας)

Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις