Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων (25/9)

Μοιράσου το άρθρο
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Το σημερινό πρόγραμμα της τηλεόρασης περιλαμβάνει τις εξής αθλητικές μεταδόσεις:

ΕΡΤ 2
14.50 Γκραν Πρι Σότσι, κατατακτήριες -Ζ- (Φόρμουλα 1)
ΕΡΤ 3
12.30 Ιωνικός Ν.Φ.-ΑΕΚ -Ζ- (Α1 χάντμπολ)
16.30 Παναθηναϊκός-Λαύριο -Ζ- (Α’ ημιτελικός Σούπερ Καπ μπάσκετ)
21.00 ΑΕΚ-Προμηθέας -Ζ- (Β’ ημιτελικός Σούπερ Καπ μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 1
14.30 Τσέλσι-Μάντσεστερ Σ. -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
19.30 Μπρέντφορντ-Λίβερπουλ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
14.30 Μάντσεστερ Γιουν.-Άστον Βίλα -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
17.00 Λέστερ-Μπέρνλι -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
20.00 Γκιμαράες-Μπενφίκα -Ζ- (πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 3
16.00 Σπέτσια-Μίλαν -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.00 Ίντερ-Αταλάντα -Ζ- (Καμπιονάτο)
21.45 Τζένοα-Ελλάς Βερόνα -Ζ- (Καμπιονάτο)
COSMOTE SPORT 4
21.45 Μάλαγα-Γκραν Κανάρια -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 5
14.50 Γκραν Πρι Σότσι, κατατακτήριες -Ζ- (Φόρμουλα 1)
COSMOTE SPORT 7
17.00 Έβερτον-Νόριτς -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
20.15 Αναντολού Εφές-Μπελεντίγεσι -Ζ- (τουρκικό μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 8
17.00 Λιντς-Γουέστ Χαμ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 9
17.00 Γουότφορντ-Νιούκαστλ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
NOVASPORTS PRIME
19.30 Γκλάντμπαχ-Ντόρτμουντ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
NOVASPORTS START
16.30 Ουνιόν Βερ.-Αρμίνια Μπ. -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
22.00 Λιόν-Λοριάν -Ζ- (πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS NEWS
17.30 Βίλεμ-Αϊντχόφεν -Ζ- (πρωτάθλημα Ολλανδίας)
NOVASPORTS 1
15.00 Αλαβές-Ατλέτικο Μαδρ. -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
17.15 Βαλένθια-Αθλέτικ Μπιλμπάο -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
19.30 Σεβίλλη-Εσπανιόλ -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
22.00 Ρεάλ Μαδρ.-Βιγιαρεάλ -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
NOVASPORTS 2
16.30 Λειψία-Χέρτα -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
20.00 Στρασβούργο-Λιλ -Ζ- (πρωτάθλημα Γαλλίας)
22.00 Παρί Σ.Ζ.-Μονπελιέ -Ζ- (πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 3
16.30 Λεβερκούζεν-Μάιντς -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
21.30 Χάνσα Ροστόκ-Σάλκε -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
NOVASPORTS 4
16.30 Άιντραχτ-Κολωνία -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.45 Άγιαξ-Γκρόνιγκεν -Ζ- (πρωτάθλημα Ολλανδίας)
22.00 Φέγενορντ-Ναϊμέγκεν -Ζ- (πρωτάθλημα Ολλανδίας)
NOVASPORTS 5
16.30 Χοφενχάιμ-Βόλφσμπουργκ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
21.00 Νάπολι-Αρμάνι Μιλάνο -Ζ- (ιταλικό μπάσκετ)
NOVASPORTS 6
14.30 Ρέντινγκ-Μίντλεσμπρο -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
17.00 Μπόρνμουθ-Λούτον -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
22.50 Φιλαδέλφεια-Ατλάντα Γιουν. -Ζ- (πρωτάθλημα ΗΠΑ)

Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις