Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων (26/9)

Μοιράσου το άρθρο
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Το σημερινό πρόγραμμα της τηλεόρασης περιλαμβάνει τις εξής αθλητικές μεταδόσεις:

Super League
16.00 Παναθηναϊκός ΑΟ-Βόλος ΝΠΣ (COSMOTE SPORT2HD)
16.00 Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
18.15 ΠΑΣ Λαμία 1964-Παναιτωλικός (COSMOTE SPORT1HD)
20.30 ΠΑΟΚ-ΑΕΚ (Novasports Prime)

Premier League
16.00 Σαουθάμπτον-Γουλβς (COSMOTE SPORT3HD)
18.30 Άρσεναλ-Τότεναμ (COSMOTE SPORT3HD)

LaLiga
15.00 Μαγιόρκα-Οσασούνα (Novasports1)
17.15 Μπαρτσελόνα-Λεβάντε (Novasports1)
19.30 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Έλτσε (Novasports1)
19.30 Ράγιο Βαγεκάνο-Κάντιθ (Novasports Start)
22.00 Ρεάλ Μπέτις-Χετάφε (Novasports1)

Ligue1
14.00 Μπορντό-Ρεν (Novasports5)
18.00 Κλερμόν-Μονακό (Novasports2)
21.45 Μαρσέιγ-Λανς (Novasports2)

Bundesliga
16.30 Μπόχουμ-Στουτγκάρδη (Novasports3)
18.30 Φράιμπουργκ-Άουγκσμπουργκ (Novasports3)

Serie A
13.30 Γιουβέντους-Σαμπντόρια (COSMOTE SPORT3HD)
16.00 Ουντινέζε-Φιορεντίνα (COSMOTE SPORT4HD)
16.00 Έμπολι-Μπολόνια (COSMOTE SPORT7HD)
16.00 Σασουόλο-Σαλερνιτάνα (COSMOTE SPORT8HD)
19.00 Λάτσιο-Ρόμα (COSMOTE SPORT2HD)
21.45 Νάπολι-Κάλιαρι (COSMOTE SPORT2HD)

Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
14.00 Ντινάμο Μόσχας-Ρούμπιν Καζάν (COSMOTE SPORT6HD)
19.00 Κράσνονταρ-Σότσι (COSMOTE SPORT9HD)

Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ
13.30 Ρεάλ Μπέτις-Μανρέσα (COSMOTE SPORT4HD)
21.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Ομπραντόιρο (COSMOTE SPORT4HD)


09.50 Formula3 (Γκραν Πρι Ρωσίας): 3ος Αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)
11.15 Formula2 (Γκραν Πρι Ρωσίας): 3ος Αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)
11.30 Τουρνουά Τένις ATP 250 Astana Open: Τελικός (COSMOTE SPORT8HD)
14.00 Cinch Scottish Premiership: Σεντ Μίρεν-Αμπερντίν (COSMOTE SPORT1HD)
14.30 Βundesliga 2: Διναμό Δρέσδης-Βέρντερ Βρέμης (Novasports3)
14.30 Βελγικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Ουνιόν Σ. Ζιλουάζ-Αντβέρπ (Novasports4)
15.00 Formula1 (Γκραν Πρι Ρωσίας): Αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)
15.00 Bundesliga Handball: Μαγδεμβούργο-Λειψία (COSMOTE SPORT9HD)
16.30 Τουρνουά Τένις ATP 250 Moselle Open: Τελικός (COSMOTE SPORT6HD)
20.00 Liga Portugal: Σάντα Κλάρα-Μπράγκα (COSMOTE SPORT8HD)
20.15 Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Νταρουσάφακα-Φενέρμπαχτσε (COSMOTE SPORT7HD)
21.30 Serie Β: Τερνάνα-ΣΠΑΛ (Novasports Start)
21.45 Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Τρέντο-Βίρτους Μπολόνια (Novasports5)

Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις