Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Σούπερ Λιγκ 2

Μοιράσου το άρθρο
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Στις 17 Οκτωβρίου ορίστηκε η έναρξη του πρωταθλήματος της Σούπερ Λιγκ 2.

Βόρειος όμιλος

1η-16η αγωνιστική

Ολυμπιακός Β’-Τρίκαλα

Απόλλων Λ.-Βέροια

Πιερικός-Θεσπρωτός

ΑΕΛ-ΠΑΟΚ Β’

Απόλλων Π.-Αλμωπός

Ηρακλής (Τρίγλια)-Αναγέννηση Κ.

Νίκη Βόλου-Ξάνθη

Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός Βόλου

 

2η-17η αγωνιστική

Βέροια-Ολυμπιακός Β’

Θεσπρωτός-Απόλλων Λ.

ΠΑΟΚ Β’-Πιερικός

Αλμωπός-ΑΕΛ

Αναγέννηση Κ.-Απόλλων Π.

Ξάνθη-Ηρακλής (Τρίγλια)

Ολυμπιακός Βόλου-Νίκη Βόλου

Τρίκαλα-Πανσερραϊκός

 

3η-18η αγωνιστική

Ολυμπιακός Β’-Θεσπρωτός

Απόλλων Λ.-ΠΑΟΚ Β’

Πιερικός-Αλμωπός

ΑΕΛ-Αναγέννηση Κ.

Απόλλων Π.-Ξάνθη

Ηρακλής (Τρίγλια)-Ολυμπιακός Βόλου

Νίκη Βόλου-Πανσερραϊκός

Τρίκαλα-Βέροια

 

4η-19η αγωνιστική

ΠΑΟΚ Β’-Ολυμπιακός Β’

Θεσπρωτός-Βέροια

Νίκη Βόλου-Τρίκαλα

Πανσερραϊκός-Ηρακλής (Τρίγλια)

Ολυμπιακός Β.-Απόλλων Π.

Ξάνθη-ΑΕΛ

Αναγέννηση Κ.-Πιερικός

Αλμωπός-Απόλλων Λ.

 

5η-20ή αγωνιστική

Ολυμπιακός Β’-Αλμωπός Αριδαίας

Απόλλων Λ.-Αναγέννηση Κ.

Πιερικός-Ξάνθη

ΑΕΛ-Ολυμπιακός Βόλου

Απόλλων Π.-Πανσερραϊκός

Ηρακλής (Τρίγλια)-Νίκη Βόλου

Τρίκαλα-Θεσπρωτός

Βέροια-ΠΑΟΚ Β’

 

6η-21η αγωνιστική

Αναγέννηση Κ.-Ολυμπιακός Β’

Αλμωπός-Βέροια

ΠΑΟΚ Β’-Θεσπρωτός

Ηρακλής (Τρίγλια)-Τρίκαλα

Νίκη Βόλου-Απόλλων Π.

Πανσερραϊκός-ΑΕΛ

Ολυμπιακός Βόλου-Πιερικός

Ξάνθη-Απόλλων Λ.

 

7η-22η αγωνιστική

Ολυμπιακός Β’-Ξάνθη

Απόλλων Λ.-Ολυμπιακός Βόλου

Πιερικός-Πανσερραϊκός

ΑΕΛ-Νίκη Βόλου

Απόλλων Π.-Ηρακλής (Τρίγλια)

Τρίκαλα-ΠΑΟΚ Β’

Θεσπρωτός-Αλμωπός

Βέροια-Αναγέννηση Κ.

 

8η-23η αγωνιστική

Ολυμπιακός Βόλου-Ολυμπιακός Β’

Ξάνθη-Βέροια

Αναγέννηση Κ.-Θεσπρωτός

Αλμωπός-ΠΑΟΚ Β’

Απόλλων Π.-Τρίκαλα

Ηρακλής (Τρίγλια)-ΑΕΛ

Νίκη Βόλου-Πιερικός

Πανσερραϊκός-Απόλλων Λ.

 

9η-24η αγωνιστική

Ολυμπιακός Β’-Πανσερραϊκός

Απόλλων Λ.-Νίκη Βόλου

Πιερικός-Ηρακλής (Τρίγλια)

ΑΕΛ-Απόλλων Π.

Τρίκαλα-Αλμωπός

ΠΑΟΚ Β’-Αναγέννηση Κ.

Θεσπρωτός-Ξάνθη

Βέροια-Ολυμπιακός Βόλου

 

10η-25η αγωνιστική

Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Β’

Πανσερραϊκός-Βέροια

Ολυμπιακός Βόλου-Θεσπρωτός

Ξάνθη-ΠΑΟΚ Β’

Αναγέννηση Κ.-Αλμωπός

ΑΕΛ-Τρίκαλα

Απόλλων Π.-Πιερικός

Ηρακλής (Τρίγλια)-Απόλλων Λ.

 

11η-26η αγωνιστική

Ολυμπιακός Β’-Ηρακλής (Τρίγλια)

Απόλλων Λ.-Απόλλων Π.

Πιερικός-ΑΕΛ

Τρίκαλα-Αναγέννηση Κ.

Αλμωπός-Ξάνθη

ΠΑΟΚ Β’-Ολυμπιακός Βόλου

Θεσπρωτός-Πανσερραϊκός

Βέροια-Νίκη Βόλου

 

12η-27η αγωνιστική

Απόλλων Π.-Ολυμπιακός Β’

Ηρακλής (Τρίγλια)-Βέροια

Νίκη Βόλου-Θεσπρωτός

Πανσερραϊκός-ΠΑΟΚ Β’

Ολυμπιακός Βόλου-Αλμωπός

Ξάνθη-Αναγέννηση Κ.

Πιερικός-Τρίκαλα

ΑΕΛ-Απόλλων Λ.

 

13η-28η αγωνιστική

Ολυμπιακός Β’-ΑΕΛ

Απόλλωνα Λ.-Πιερικός

Τρίκαλα-Ξάνθη

Αναγέννηση Κ.-Ολυμπιακός Βόλου

Αλμωπός-Πανσερραϊκός

ΠΑΟΚ Β’-Νίκη Βόλου

Θεσπρωτός-Ηρακλής (Τρίγλια)

Βέροια-Απόλλων Π.

 

14η-29η αγωνιστική

Πιερικός-Ολυμπιακός Β’

ΑΕΛ-Βέροια

Απόλλων Π.-Θεσπρωτός

Ηρακλής (Τρίγλια)-ΠΑΟΚ Β’

Νίκη Βόλου-Αλμωπός

Πανσερραϊκός-Αναγέννηση Κ.

Ολυμπιακός Βόλου-Ξάνθη

Απόλλων Λ.-Τρίκαλα

 

15η-30ή αγωνιστική

Τρίκαλα-Ολυμπιακός Βόλου

Ολυμπιακός Β’-Απόλλων Λ.

Ξάνθη-Πανσερραϊκός

Αναγέννηση Κ.-Νίκη Βόλου

Αλμωπός-Ηρακλής (Τρίγλια)

ΠΑΟΚ Β’-Απόλλων Π.

Θεσπρωτός-ΑΕΛ

Βέροια-Πιερικός

 

 

Νότιος όμιλος

1η αγωνιστική

Κηφισιά-Ρόδος

Αστέρας Βλαχιώτη-Ηρόδοτος

ΟΦ Ιεράπετρας-Παναθηναϊκός Β’

Καλλιθέα-Επισκοπή

Λεβαδειακός-Καραϊσκάκης

Χανιά-Καλαμάτα

Εργοτέλης-Αιγάλεω

Διαγόρας-ΑΕΚ Β’

Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις