Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 3ου ομίλου

Μοιράσου το άρθρο
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του 3ου ομίλου της Γ’ Εθνικής:

1η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη  – Ηρακλής Λάρισας
ΠΟ Ελασσόνας  – ΠΟ Φήκης
Ατρόμητος Παλαμά  – ΑΟ Υπάτου
Θησέας Αγριάς  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Αταλάντη  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Αετός Μακρυχωρίου  – Δήμητρα Ευξεινούπολης
2η αγωνιστική
ΠΟ Ελασσόνας  – Νέα Αρτάκη
Ηρακλής Λάρισας  – Ατρόμητος Παλαμά
ΠΟ Φήκης  – Θησέας Αγριάς
ΑΟ Υπάτου  – Αταλάντη
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – Αετός Μακρυχωρίου
Δήμητρα Ευξεινούπολης  – Αμβρυσσέας Διστόμου
3η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη  – Ατρόμητος Παλαμά
Θησέας Αγριάς  – ΠΟ Ελασσόνας
Αταλάντη  – Ηρακλής Λάρισας
Αετός Μακρυχωρίου  – ΠΟ Φήκης
Δήμητρα Ευξεινούπολης  – ΑΟ Υπάτου
Αμβρυσσέας Διστόμου  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
4η αγωνιστική
Θησέας Αγριάς  – Νέα Αρτάκη
Ατρόμητος Παλαμά  – Αταλάντη
ΠΟ Ελασσόνας  – Αετός Μακρυχωρίου
Ηρακλής Λάρισας  – Δήμητρα Ευξεινούπολης
ΠΟ Φήκης  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – ΑΟ Υπάτου
5η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη  – Αταλάντη
Αετός Μακρυχωρίου  – Θησέας Αγριάς
Δήμητρα Ευξεινούπολης  – Ατρόμητος Παλαμά
Αμβρυσσέας Διστόμου  – ΠΟ Ελασσόνας
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – Ηρακλής Λάρισας
ΑΟ Υπάτου  – ΠΟ Φήκης
6η αγωνιστική
Αετός Μακρυχωρίου  – Νέα Αρτάκη
Αταλάντη  – Δήμητρα Ευξεινούπολης
Θησέας Αγριάς  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ατρόμητος Παλαμά  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΠΟ Ελασσόνας  – ΑΟ Υπάτου
Ηρακλής Λάρισας  – ΠΟ Φήκης
7η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη  – Δήμητρα Ευξεινούπολης
Αμβρυσσέας Διστόμου  – Αετός Μακρυχωρίου
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – Αταλάντη
ΑΟ Υπάτου  – Θησέας Αγριάς
ΠΟ Φήκης  – Ατρόμητος Παλαμά
Ηρακλής Λάρισας  – ΠΟ Ελασσόνας
8η αγωνιστική
Αμβρυσσέας Διστόμου  – Νέα Αρτάκη
Δήμητρα Ευξεινούπολης  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Αετός Μακρυχωρίου  – ΑΟ Υπάτου
Αταλάντη  – ΠΟ Φήκης
Θησέας Αγριάς  – Ηρακλής Λάρισας
Ατρόμητος Παλαμά  – ΠΟ Ελασσόνας
9η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΑΟ Υπάτου  – Αμβρυσσέας Διστόμου
ΠΟ Φήκης  – Δήμητρα Ευξεινούπολης
Ηρακλής Λάρισας  – Αετός Μακρυχωρίου
ΠΟ Ελασσόνας  – Αταλάντη
Ατρόμητος Παλαμά  – Θησέας Αγριάς
10η αγωνιστική
ΑΟ Υπάτου  – Νέα Αρτάκη
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – ΠΟ Φήκης
Αμβρυσσέας Διστόμου  – Ηρακλής Λάρισας
Δήμητρα Ευξεινούπολης  – ΠΟ Ελασσόνας
Αετός Μακρυχωρίου  – Ατρόμητος Παλαμά
Αταλάντη  – Θησέας Αγριάς
11η αγωνιστική
ΠΟ Φήκης  – Νέα Αρτάκη
Ηρακλής Λάρισας  – ΑΟ Υπάτου
ΠΟ Ελασσόνας  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Ατρόμητος Παλαμά  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Θησέας Αγριάς  – Δήμητρα Ευξεινούπολης
Αταλάντη  – Αετός Μακρυχωρίου

Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις