Διαιτητές και γραμματείες των αγώνων μπάσκετ

Μοιράσου το άρθρο
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Οι διαιτητές και οι κριτές στους αγώνες των πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑΘ, έχουν ως εξής:

Α1 ΕΣΚΑΘ 

6/11/2021 ΕΑΚΒ 17:00 Ανάληψη-Ίωνας 

Διαιτητές: ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ

Κριτές: ΜΑΡΟΥΣΟΣ ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ ΠΟΛΥΖΟΣ

6/11/2021 ΕΑΚΛ 17:30 Φοίβος-Δαναοί 
Διαιτητές: ΞΕΡΑΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ
Κριτές: ΓΚΑΡΛΩΦΤΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΚΕΧΑΓΙΑΣ

6/11/2021 ΜΠΑΡΑΣ 18:00 ΑΕΤ- ΑΕΒΔ 
Διαιτητές: ΛΙΛΗΣ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ
Κριτές: ΠΑΠΑΔΗΜΑ    ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΜΕΡΙΣΙΩΤΗ

6/11/2021 ΠΑΡΑΣΚΕΥ 18:00 Γ.Σ.Βόλου-Ανόρθωση
Διαιτητές: ΜΠΟΥΓΛΟΣ Ι.ΜΠΟΥΓΛΟΣ Π.(ΜΙΝΑΡΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ)
Κριτές: ΧΟΥΤΑ ΓΚΑΛΙΔΗ ΒΕΛΕΤΖΑΣ
6/11/2021 Ν. ΙΩΝΙΑ 19:00 Αιολικός – Καλαμπάκα
Διαιτητές: ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ
Κριτές: ΤΟΨΑΚΗΣ ΠΕΓΙΟΥΚΑ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ
6/11/2021 ΑΓ. ΘΩΜΑ 19:30 Μύτικας-ΕΑΛ
Διαιτητές: ΠΑΖΩΛΗΣ ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές: ΝΑΝΟΥΛΗ ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
6/11/2021 ΕΑΚΛ 19:30 ΑΕΛ – Ν. Κεραυνός
Διαιτητές: ΞΕΡΑΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ (ΣΤΑΜΑΤΗΣ)
Κριτές: ΚΕΝΑΝΙΔΗ ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ
Α2 ΕΣΚΑΘ  
Α ΟΜΙΛΟΣ  
6/11 Ν. ΙΩΝΙΑΣ 17:00 Ελευθεριακός – Βόλος BC 
Διαιτητές: ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Κριτές: ΤΟΨΑΚΗΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΓΙΟΥΚΑ

6/11 ΑΛΜΥΡΟΥ 17:30 Τιτάνες Αλμ. – Κένταυρος Ζαγ.
Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ   ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές: ΜΑΡΟΥΣΟΣ    ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ    ΠΟΛΥΖΟΣ

7/11 ΑΓ. ΘΩΜΑ 11:30 Ίκαρος Νεάπ. – Γ.Σ. Σκιάθου
Διαιτητές: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   ΔΟΤΑΣ
Κριτές: ΜΟΡΑΣ     ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ    ΓΚΑΤΖΙΑΣ

7/11 ΡΑΠΤΟΥ 17:00 MARSA – Σπάρτακος Λάρισας
Διαιτητές: ΑΓΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ     ΠΑΠΑΠΡΙΛΗΣ
Κριτές: ΔΗΜΟΥΛΑ ΓΚΑΤΖΙΑΣ ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ

Β ΕΣΚΑΘ  
Α ΟΜΙΛΟΣ 
7/11 Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 11:00   Ολυμπιονίκης – Ηρακλής Χάλκης 
Διαιτητές: ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ
Κριτές: ΜΑΡΤΥΓΑΚΗ ΠΑΣΙΑΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ
7/11 ΤΥΡΝΑΒΟΥ 15:30 Λέοντας Τυρν. – Άνω Λεχωνίων
Διαιτητές: ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ Ν. ΔΕΛΗΜΙΧΑΛΗΣ
Κριτές: ΧΟΡΤΗ ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ ΜΟΤΣΙΟΣ
U-21
6/11 ΔΗΜ. ΤΡΙΚ. 16:00 Αίολος Τρικ. – Νίκη Βόλου

Διαιτητές: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ, ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ
Κριτές: ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ ΡΕΤΖΕΛΑΣ ΒΗΤΑΣ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 
7/11/2021 ΑΛΜΥΡΟΥ 11:00 Γ.Σ.Αλμυρού- Γ.Σ.Βόλου

Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές: ΜΠΟΡΛΟΤΟΣ ΠΕΓΙΟΥΚΑ ΒΕΛΕΤΖΑΣ
7/11 Ν. ΙΩΝΙΑΣ 11:30 Νίκη Βόλου- Ανόρθωση 
Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ ΣΚΟΤΕΙΝΙΩΤΗ
Κριτές: ΣΕΦΕΡΕΙΑΔΟΥ   ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ    ΓΚΑΛΙΔΗ

7/11 ΠΑΡΑΣΚΕΥ 13:00 Ίωνας ΑΕΒΔ 
Διαιτητές: ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ
Κριτές: ΜΑΡΤΥΓΑΚΗ    ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ   ΠΑΣΙΑΣ
 
7/11 Ν. ΙΩΝΙΑΣ 13:30 Αιολικός Ανάληψη
Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ   ΣΚΟΤΕΙΝΙΩΤΗ
Κριτές: ΧΟΥΤΑ  ΒΛΑΧΟΣ  ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 
Α ΟΜΙΛΟΣ 

6/11 Ν. ΙΩΝΙΑΣ 15:00 Αιολικός   ΑΕΒΔ

Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές: ΤΟΨΑΚΗΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΓΙΟΥΚΑ
6/11 Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 20:00 Ολυμπιονίκης –  ΓΣ Βόλου
Διαιτητής:  ΣΚΟΤΕΙΝΙΩΤΗ
Κριτές: ΧΟΥΤΑ ΒΕΛΕΤΖΑΣ ΓΚΑΛΙΔΗ
B ΟΜΙΛΟΣ 

6/11 Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ  8:45 Γ.Σ.Βόλου Β΄ Ίωνας

Διαιτητές: ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΚΟΤΕΙΝΙΩΤΗ
Κριτές: ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΛΕΤΖΑΣ ΠΕΓΙΟΥΚΑ
6/11 ΠΑΡΑΣΚΕΥ 10:00 Ολυμπιακός Β.- Γ.Σ.Αλμυρού

Διαιτητές: ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣΣΚΟΤΕΙΝΙΩΤΗ
Κριτές: ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΓΙΟΥΚΑ ΒΕΛΕΤΖΑΣ
6/11 Ν. ΙΩΝΙΑ 12:00 Νίκη Βόλου Β΄ –Αιολικός Β΄
Διαιτητές: ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΚΟΤΕΙΝΙΩΤΗ
Κριτές: ΚΑΡΡΑ ΓΚΑΛΙΔΗ ΠΑΣΙΑΣ

6/11 ΕΑΚΒ 12:00 Ανόρθωση- Αγριά
Διαιτητής:ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ
Κριτές: ΜΑΡΟΥΣΟΣ ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ ΠΟΛΥΖΟΣ

6/11 ΑΛΜΥΡΟΥ 13:00 Τιτανες Αλμυρού- Ακ. Γ.Σ.Βόλου
Διαιτητής:ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ
Κριτές: ΜΑΡΟΥΣΟΣ   ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ    ΠΟΛΥΖΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Α ΟΜΙΛΟΣ  
6/11 Ν. ΙΩΝΙΑΣ 10:00 Νίκη Βόλου – ΑΕΒΔ
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές: ΚΑΡΡΑ ΠΑΣΙΑΣ ΓΚΑΛΙΔΗ
6/11 ΕΑΚΒ 19:00 Ολυμπιακός Βόλου Αιολικός
Διαιτητές: ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ, ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ
Κριτές: ΣΕΦΕΡΕΙΑΔΟΥ ΒΛΑΧΟΣ ΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
7/11 ΑΛΜΥΡΟΥ 13:00 Τιτάνες Αλμυρού – BC Volos
Διαιτητής: ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές: ΜΠΟΡΛΟΤΟΣ ΠΕΓΙΟΥΚΑ ΒΕΛΕΤΖΑΣ

Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις