![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Εγκαίνια των νέων τους γραφείων πραγματοποίησαν, χθες Σάββατο, οι Blue Angels και στο εορταστικό μενού των εκδηλώσεων που είχαν προετοιμάσει τίμησαν ανθρώπους που προσφέρουν ή που πρόσφεραν στο παρελθόν στον Σύλλογο.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Ανάμεσά τους ο πρόεδρος της Δ.Ε. Καλαθοσφαίρισης της Νίκης Βόλου, Μπάμπης Τουτουντζόγλου.
“Είμαι ένας από εσάς” δήλωσε ο ισχυρός άνδρας του μπάσκετ της Νίκης, αποδεχόμενος την τιμητική πλακέτα και την μπλούζα του συνδέσμου, αφιερωμένη στον Βασίλη Μάγγο.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις