![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Τους διαιτητές για τη 10η αγωνιστικής της Super Leauge 1 ανακοίνωσε η ΚΕΔ/ΕΠΟ.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Την αναμέτρηση του Πανθεσσαλικού ανάμεσα στον Βόλο και τον ΟΦΗ, το Σάββατο 20/11 στις 15:00, θα διευθύνει ο Βαγγέλης Μανούχος από την ΕΠΣ Αργολίδας. Βοηθοί του θα είναι οι Reinhard Bixbaum (Δυτ. Αττικής) και Κωνσταντίνος Τριανταφύλλου (Αρκαδάς).
Τέταρτος διαιτητής ορίσθηκε ο Ιωαννης Παπαδόπουλος (Μακεδονίας). Στο VAR θα είναι οι Ανδρέας Γκάμαρης (Αθηνών) και Δημήτρης Σαμοϊλής από την ίδια ΕΠΣ.
Παρατηρητής του αγώνα ορίσθηκε ο Δημήτρης Καλύβας από την ΕΠΣ Βοιωτίας.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις