![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ξέσπασαν οι παίκτες της Νίκης Βόλου μετά το τέλος του αγώνα με την Αναγέννηση καθώς το άγχος τους είχε κυριεύσει, ειδικά μετά την απρόσμενη ισοπαλία με τον Απόλλωνα Πόντου.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Ο Αλέκος Βοσνιάδης τους μάζεψε στο κέντρο και τους έδωσε τα συγχαρητήρια με τον δικό του, ξεσηκωτικό τρόπο: “Πρώτοι μάγκες είστε! Πάμε για το επόμενο”
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις