Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (27/11)

Μοιράσου το άρθρο

Γεμάτο δράση το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων με το ποδόσφαιρο να πρωταγωνιστεί, με αγώνες από ελληνικά και ξένα πρωταθλήματα.

Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου 27 Νοεμβρίου:

Super League

17.15 Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος (Novasports2)

19.30 ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ (Novasports Prime)

19.30 Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΣ Λαμία (COSMOTE SPORT2HD)

Premier League

14.30 Άρσεναλ-Νιούκαστλ (COSMOTE SPORT1HD)

17.00 Λίβερπουλ-Σαουθάμπτον (COSMOTE SPORT4HD)

17.00 Νόριτς-Γουλβς (COSMOTE SPORT7HD)

17.00 Κρίσταλ Πάλας-Άστον Βίλα (COSMOTE SPORT8HD)

19.30 Μπράιτον-Λιντς (COSMOTE SPORT1HD)

LaLiga

15.00 Αλαβές-Θέλτα (Novasports1)

17.15 Βαλένθια-Βαγιεκάνο (Novasports1)

19.30 Μαγιόρκα-Χετάφε (Novasports1)

22.00 Βιγιαρεάλ-Μπαρτσελόνα (Novasports1)

 

Serie A

16.00 Έμπολι-Φιορεντίνα (COSMOTE SPORT3HD)

16.00 Σαμπντόρια-Ελλάς Βερόνα (COSMOTE SPORT9HD)

19.00 Γιουβέντους-Αταλάντα (COSMOTE SPORT3HD)

21.45 Βενέτσια-Ίντερ (COSMOTE SPORT3HD)

Bundesliga

16.30 Βόλφσμπουργκ-Ντόρτμουντ (Novasports3)

16.30 Χέρτα-Άουγκσμπουργκ (Novasports4)

16.30 Κολωνία-Γκλάντμπαχ (Novasports5)

16.30 Μπόχουμ-Φράιμπουργκ (Novasports Start)

16.30 Γκρόιτερ Φιρτ-Χόφενχαϊμ (Novasports News)

19.30 Μπάγερν Μονάχου-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports3)

Super League 2

14.45 Πανσερραϊκός-Απόλλων Λάρισας (ΕΡΤ3)

17.00 Καλαμάτα-Εργοτέλης (ΕΡΤ3)

ΝΒΑ

01.00 Φιλαδέλφεια 76ers-Μινεσότα Τίμπεργουλβς (COSMOTE SPORT4HD)

02.30 Ατλάντα Χοκς-Νιου Γιορκ Νικς (COSMOTE SPORT7HD)

Τουρνουά Tένις Davis Cup

11.00 Γαλλία-Αγγλία (Novasports6)

17.00 Σερβία-Γερμανία (Novasports6)

12.30 Handball Premier: Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας-Ζαφειράκης Νάουσας (ΕΡΤ3)

14.30 EFL Championship: Πρέστον-Φούλαμ (Novasports2)

19.15 LaLiga 2: Αλμερία-Ουέσκα (Novasports5)

20.00 Volley League: Μίλων-Ολυμπιακός (ΕΡΤ3)

21.30 Bundesliga 2: Χολστάιν Κίελ-Βέρντερ Βρέμης (Novasports3)

21.45 Βελγικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Σαρλερουά-Άντερλεχτ (Novasports4)

22.00 Ligue1: Νις-Μετς (Novasports2)

22.00 Copa Libertadores (Τελικός): Παλμέιρας-Φλαμένγκο (COSMOTE SPORT8HD)

22.30 Liga Portugal: Μπελενένσες-Μπενφίκα (COSMOTE SPORT9HD)

03.10 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Παραγουάη-Αργεντινή (Novasports Prime)

Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις