Κλήσεις των μικτών ομάδων Κ15 και Κ17 της ΕΠΣΘ (ονόματα)

Μοιράσου το άρθρο

Την Δευτέρα 29/11/2021 στο ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ θα πραγματοποιηθούν οι προπονήσεις των Μικτών ομάδων.

Για την Κ15 ώρα προσέλευσης 18:15 , ώρα έναρξης 18:30

Για την Κ17 ώρα προσέλευσης 19:30 , ώρα έναρξης 19:45

Ο κάθε αθλητής θα πρέπει να έχει υποβληθεί σε self test (Σχολείου) την Δευτέρα το μεσημέρι και να προσκομίσει την αντίστοιχη εκτυπωμένη βεβαίωση, εκτός αν προσκομίσει σε ισχύ πιστοποιητικό νόσησης ή εμβολιασμού.

Σε καμία περίπτωση δεν θα μπορεί να λάβει μέρος στην προπόνηση αθλητής που δεν θα διαθέτει κάποιο από τα παραπάνω έγγραφα.

Ο Ενωσιακός προπονητής των Μικτών ομάδων κ. ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές :

Κ15 (2007-2008)

  1. ΑΛΛΝΤΕΡΒΙΣΙ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ)
  2. ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  3. ΤΖΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)
  4. ΣΟΥΡΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  5. ΡΑΪΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  6. ΒΑΪΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ)
  7. ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  8. ΠΑΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  9. ΜΠΙΛΙΤΣΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  10. ΚΟΚΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  11. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΗ Β.)
  12. ΚΑΡΠΕΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ (ΑΘΛΟΣ)
  13. ΒΕΛΕΤΖΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  14. ΠΕΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΝΙΚΗ Β.)
  15. ΤΣΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  16. ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  17. ΔΙΚΗΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΝΙΚΗ Β.)
  18. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ)
  19. ΚΟΥΡΕΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  20. ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  21. ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΡΗΓΑΣ Φ.)
  22. ΔΕΝΕΛΑΒΑΣ ΗΛΙΑΣ (ΤΟΞΟΤΗΣ)
  23. ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  24. ΛΑΘΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΟΞΟΤΗΣ)
  25. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ)
  26. ΝΤΟΥΡΟ ΟΡΕΣΤΗ (ΡΗΓΑΣ Φ.)
  27. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΘΛΟΣ)
  28. ΑΛΙΒΑΝΙΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  29. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΘΛΟΣ)
  30. ΚΥΡΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  31. ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ)
  32. ΑΓΛΑΪΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΝΙΚΗ Β.)
  33. ΑΛΟΥΣΑΪ ΑΝΤΡΕΑ (ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ)
  34. ΓΛΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ)
  35. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ)
  36. ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)

Κ17 (2005-2006)

  1. ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ)
  2. ΒΛΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  3. ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ)
  4. ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ)
  5. ΧΑΣΙΩΤΗΣ (ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ)
  6. ΑΓΚΟΛΛΙ ΑΜΑΡΙΛΝΤΟ (ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ)
  7. ΣΤΑΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΠΟΒ)
  8. ΜΠΟΥΡΓΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΝΙΚΗ Β.)
  9. ΧΑΣΑΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΡΗΓΑΣ Φ.)
  10. ΕΡΡΙΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  11. ΣΥΡΤΑΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ)
  12. ΜΑΥΡΟΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΘΛΟΣ)
  13. ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  14. ΒΟΥΡΔΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ)
  15. ΣΤΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  16. ΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΟΣ (ΝΙΚΗ Β.)
  17. ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΑΚΡΟΠΟΛΗ)
  18. ΛΥΚΟΥΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  19. ΒΑΛΟΥΞΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ)
  20. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ)
  21. ΜΑΚΡΟΝΑΣΙΟ ΔΗΜΟΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ)
  22. ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΤΟΞΟΤΗΣ)
  23. ΤΙΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΘΛΟΣ)
  24. ΣΟΥΛΑ ΑΝΓΚΛΙ (ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ)
  25. ΑΓΙΑΣΛΛΑΡΙ ΜΟΥΧΑΡΕΜ (ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ)
  26. ΝΤΙΝΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)
  27. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ)
  28. ΜΑΡΚΟΥ ΕΚΤΟΡΑΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  29. ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΚΡΟΠΟΛΗ)
  30. ΚΟΣΜΙΔΗΣ (ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ)
  31. ΣΕΣΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ)

Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις