![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Το τριήμερο 26-28 Νοεμβρίου στο Καρπενήσι διοργανώθηκε από την ΚΟΕ το χειμερινό Κύπελλο 25μ στο κλειστό κολυμβητήριο Καρπενησίου.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Το τμήμα κολύμβησης του Γ.Σ.Β. “Η ΝΙΚΗ”, συμμετείχε στο κορυφαίο γεγονός 25αρας πισίνας που αποτελεί ουσιαστικά ένα άτυπο πανελλήνιο πρωτάθλημα open κατηγορίας με 4 αθλητές-τριες που ηλικιακά αγωνίζονται στις κατηγορίες παίδων κορασίδων και νεανίδων.
Οι αθλητές που συμμετείχαν ήταν:
Τσαλούχου Χαρά
Λιάκος Γιάννης
Θεοδοσόπουλος Γιάννης
Παντελόγλου Λυδία
Οι αθλητές και οι αθλήτριες του Συλλόγου, κατέγραψαν πολύ καλές επιδόσεις και ατομικά ρεκόρ και ο Σύλλογος είχε δύο προκρίσεις σε τελικούς των αγωνισμάτων 200 μικτή ατομική ανδρών με τον Λιάκο Γιάννη και 100 πεταλούδα γυναικών με την Παντελόγλου Λυδία.
Την αποστολή της ομάδας συνόδευσε ο προπονητής Γρηγόρης Καλαϊτζογλίδης .
Η Διοικούσα Επιτροπή του τμήματος κολύμβησης συγχαίρει όλα τα παιδιά και τον προπονητή της ομάδας για την πολύ καλή αγωνιστική και εν γένει παρουσία της αποστολής.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις