Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (4/12)

Μοιράσου το άρθρο

Γεμάτο το σημερινό πρόγραμμα με αγώνες ποδοσφαίρου από ελληνικά και ξένα πρωταθλήματα. Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου 4 Δεκεμβρίου:

Super League

17.15 Βόλος ΝΠΣ-Παναιτωλικός (COSMOTE SPORT3HD)

17.15 Ατρόμητος-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2)

19.30 ΟΦΗ-Ολυμπιακός (COSMOTE SPORT2HD)

Premier League

14.30 Γουέστ Χαμ-Τσέλσι (COSMOTE SPORT1HD)

17.00 Γουλβς-Λίβερπουλ (COSMOTE SPORT4HD)

17.00 Σαουθάμπτον-Μπράιτον (COSMOTE SPORT8HD)

17.00 Νιούκαστλ-Μπέρνλι (COSMOTE SPORT9HD)

19.30 Γουότφορντ-Μάντσεστερ Σίτι (COSMOTE SPORT1HD)

LaLiga

15.00 Σεβίλλη-Βιγιαρεάλ (Novasports1)

17.15 Μπαρτσελόνα-Μπέτις (Novasports1)

19.30 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μαγιόρκα (Novasports1)

22.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports Prime)

Bundesliga

16.30 Μπάγερ Λεβερκούζεν-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports3)

16.30 Άουγκσμπουργκ-Μπόχουμ (Novasports4)

16.30 Μάιντς-Βόλφσμπουργκ (Novasports5)

16.30 Χόφενχαϊμ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports Start)

16.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Κολωνία (Novasports News)

19.30 Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Prime)

 

Serie A

16.00 Μίλαν-Σαλερνιτάνα (COSMOTE SPORT2HD)

19.00 Ρόμα-Ίντερ (COSMOTE SPORT7HD)

21.45 Νάπολι-Αταλάντα (COSMOTE SPORT3HD)

Ligue1

20.00 Λιλ-Τρουά (Novasports2)

22.00 Λανς-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)

ΝΒΑ

20.00 Νιου Γιορκ Νικς-Ντένβερ Νάγκετς (COSMOTE SPORT4HD)

03.30 Ντάλας Μέβερικς-Μέμφις Γκρίζλις (COSMOTE SPORT7HD)

Formula 1 (Γκραν Πρι Σαουδικής Αραβίας)

15.50 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

18.50 Κατατακτήριες Δοκιμές (ΕΡΤ2, COSMOTE SPORT5HD)

Formula 2 (Γκραν Πρι Σαουδικής Αραβίας)

14.25 1ος Αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)

20.35 2ος Αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)

12.00 Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Γκαζιαντέπ-Νταρουσάφακα (COSMOTE SPORT8HD)

12.30 Handball A1: Ιωνικός ΝΦ-ΑΣΕ Δούκα (ΕΡΤ3)

13.00 Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Κρίλια Σοβέτοφ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (COSMOTE SPORT3HD)

14.00 Τουρνουά Τένις Davis Cup (ημιτελικός): Ρωσία-Γερμανία (Novasports6)

14.30 EFL Championship: Κόβεντρι-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports2)

17.00 Super League 2: Εργοτέλης-Παναθηναϊκός Β (ΕΡΤ3)

19.30 Emirates FA Cup: Γέοβιλ-Στίβενεϊτζ (COSMOTE SPORT6HD)

20.00 Basket League: AEK-Προμηθέας (ΕΡΤ3)

21.00 Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Μπρέσια-Βενέτσια (Novasports4)

21.30 Bundesliga 2: Ζανκτ Πάουλι-Σάλκε (Novasports3)

21.45 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Σαραγόσα-Ρεάλ Μαδρίτης (COSMOTE SPORT7HD)

22.30 Liga Portugal: Πάσος Φερέιρα-Βιτόρια Γκιμαράες (COSMOTE SPORT8HD)

Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις