Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (12/12)

Μοιράσου το άρθρο

Γεμάτο και σήμερα το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων με πολλές επιλογές σε ποδόσφαιρο, μπάσκετ αλλά και για τους λάτρεις της ταχύτητας Formula 1.

Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής 12 Δεκεμβρίου:

Super League 1

15.00 Απόλλων Σμύρνης-ΟΦΗ (COSMOTE SPORT1HD)

17.15 ΠΑΟΚ-Λαμία (Novasports2)

19.30 Ολυμπιακός-Άρης (Novasports Prime)

Super League 2

14:45 Τρίγλια (Ηρακλής) – Ολυμπιακός Β’ (ΕΡΤ3)

14:45 Παναθηναϊκός Β’ – Αστέρας Βλαχιώτη (ERTFLIX)

17:00 ΑΕΚ Β’ – Χανιά (ERTFLIX)

Premier League

16.00 Μπράιτον-Τότεναμ (COSMOTE SPORT3HD)

16.00 Μπέρνλι-Γουέστ Χαμ (COSMOTE SPORT7HD)

16.00 Λέστερ-Νιούκαστλ (COSMOTE SPORT8HD)

18.30 Κρίσταλ Πάλας-Έβερτον (COSMOTE SPORT1HD)

LaLiga

15.00 Βιγιαρεάλ-Βαγιεκάνο (Novasports1)

17.15 Οσασούνα-Μπαρτσελόνα (Novasports1)

19.30 Μπέτις-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)

22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports1)

Bundesliga

16.30 Γκρόιτερ Φιρτ-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)

18.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports3)

Serie A

13.30 Τορίνο-Μπολόνια (COSMOTE SPORT3HD)

16.00 Ελλάς Βερόνα-Αταλάντα (COSMOTE SPORT2HD)

19.00 Νάπολι-Έμπολι (COSMOTE SPORT2HD)

19.00 Σασουόλο-Λάτσιο (COSMOTE SPORT3HD)

21.45 Ίντερ-Κάλιαρι (COSMOTE SPORT2HD)

Ligue1

14.00 Λιλ-Λιόν (Novasports Prime)

18.05 Στρασμπούρ-Μαρσέιγ (Novasports4)

21.45 Παρί Σεν Ζερμέν-Μονακό (Novasports2)

Liga Portugal

20.00 Φαμαλικάο-Μπενφίκα (COSMOTE SPORT8HD)

22.30 Πόρτο-Μπράγκα (COSMOTE SPORT8HD)

Eredivisie

15.30 Χρόνινγκεν-Φέγενορντ (Novasports4)

21.00 Ναϊμέγκεν-Άιντχοφεν (Novasports5)

17.45 Άγιαξ-Άλκμααρ (Novasports5)

Βελγικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

14.30 Αντβέρπ-Σταντάρ Λιέγης (Novasports5)

19.30 Γάνδη-Γκενκ (Novasports Start)

NBA

19.00 New York Knicks-Milwaukee Bucks (COSMOTE SPORT4HD)

01.00 Detroit Pistons-Brooklyn Nets (COSMOTE SPORT4HD)

10.55 Formula 2 (Γκραν Πρι Άμπου Ντάμπι): 3ος Αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)

13.00 Tinkoff Russian Premier Liga: Ντινάμο Μόσχας-Ζενίτ (COSMOTE SPORT7HD)

14.30 Βundesliga 2: Αμβούργο-Χάνσα Ροστόκ (Novasports2)

14.00 Cinch Scottish Premiership: Χαρτς-Ρέιντζερς (COSMOTE SPORT9HD)

15.00 Formula 1 (Γκραν Πρι Άμπου Ντάμπι): Αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)

15.00 Bundesliga Χάντμπολ: Κίελο-Ράιν Νέκαρ (COSMOTE SPORT6HD)

16.00 VTB United League Ζενίτ-Νίζνι (COSMOTE SPORT4HD)

19.30 ACB Liga Endesa Τενερίφη-Μπαρτσελόνα (COSMOTE SPORT7HD)

20.00 Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Κρεμόνα-Βίρτους Μπολόνια (Novasports4)

21.30 Serie 2: Ρετζίνα-Αλεσάντρια (Novasports6)

Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις