![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Με 22 ποδοσφαιριστές μεταβαίνει στο Αγρίνιο η Νίκη Βόλου, προκειμένου να αντιμετωπίσει τον Παναιτωλικό στη ρεβάνς (23/12, 17:00) του 0-1 στο Πανθεσσαλικό. Εκτός αποστολής έμειναν οι Πάνος, Μπόσιο και Θ. Κυρίτσης, με τον πρώτο να αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η αποστολή αποτελείται από τους εξής ποδοσφαιριστές:Μπάγιτς, Περιστερίδης, Αποστολίδης, Γ. Κυρίτσης, Τζοβάρας, Παναγιωτίδης, Ανδρέου, Γρομητσάρης, Αλιατίδης, Τσιμπούκας, Κυριακίδης, Μέτσε, Τσουκαλάς, Μπάλλας, Γκαρσία, Κάσσος, Βασιλείου, Μιράντα, Βλαχομήτρος, Αλτιντζής, Ροχάνο, Τζιώρας.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις