![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Παραμονή Χριστουγέννων και μετά τη σημερινή πρωινή προπόνηση, το τεχνικό τιμ, οι ποδοσφαιριστές του Ολυμπιακού Βόλου και όλοι όσοι απαρτίζουν το ποδοσφαιρικό τμήμα, συγκεντρώθηκαν στα γραφεία της ΠΑΕ, όπου η διοίκηση, με επικεφαλής τον μεγαλομέτοχο Ευριπίδη Τσιμπανάκο, ευχήθηκε σε όλους χρόνια πολλά, καλά Χριστούγεννα, με υγεία και πολλές επιτυχίες για την ομάδα.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Στην εκδήλωση το «παρών» έδωσαν ο πρόεδρος της ΠΑΕ, Σωτήρης Μαυρονάσιος, ο οικονομικός διευθυντής της εταιρείας, Δημήτρης Πέγιος, ο Κώστας Μιχαϊλίδης και τα υπόλοιπα μέλη του διοικητικού συμβουλίου της ΠΑΕ.
Η διοίκηση μοίρασε δώρα και γλυκά σε μια λιτή (λόγω κορωνοϊού), άλλα όμορφη εκδήλωση. Οι ποδοσφαιριστές αντάλλαξαν ευχές, το κλίμα ήταν εορταστικό και η ομάδα έδειξε για μια ακόμη φορά πόσο ενωμένη είναι.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις