SL2: Το πλήρες πρόγραμμα της 10ης αγωνιστικής και οι ορισμοί

Μοιράσου το άρθρο

Με την 10η αγωνιστική συνεχίζεται η δράση στη SL2 την Τετάρτη 29/12 και την Πέμπτη 30/12, με την ΚΕΔ/ΕΠΟ να ανακοινώνει τους διαιτητές των αναμετρήσεων.

Στον Βόρειο όμιλο όλες οι αναμετρήσεις θα διεξαχθούν την Τετάρτη 29/12 στις 15:00, με τον Δημήτρη Θεοχάρη από την ΕΠΣ Θεσσαλίας να διευθύνει την αναμέτρηση Ηρακλής – Βέροια. Στο ίδιο ματς τέταρτος διαιτητής ορίσθηκε ο Στέφανος-Βάιος Καλατζής επίσης από την ΕΠΣΘ. Επίσης παρατηρητής διαιτησίας στο Απόλλων Λάρισας – Πιερικός θα είναι ο Ιωάννης Κουζάκης της ΕΠΣΘ.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της 10ης αγωνιστικής της Betsson Super League2, καθώς και τους ορισμούς των διαιτητών:

Αναλυτικά:

 Βόρειος όμιλος

Τετάρτη 29 Δεκεμβρίου, 15:00

ΑΕΛ – Ξάνθη (ΕΡΤ3)

Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Βοηθοί: Βρούζος (Πιερίας), Μηνούδης (Πιερίας)

4ος: Βρέσκας (Πιερίας)

 

Ολυμπιακός Β’ – Αναγέννηση Καρδίτσας

Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)

Βοηθοί: Κοττορός (Δωδεκανήσου), Αρμακόλας (Κυκλάδων)

4ος: Στάμος (Ηλείας)

 

Ηρακλής – Βέροια

Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Σάββας (Σερρών), Αναστασιάδης (Σερρών)

4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)

 

Ολυμπιακός Βόλου – Αλμωπός Αριδαίας

Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)

Βοηθοί: Καμπερίδης (Καβάλας), Κουκούμης (Καβάλας)

4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

 

ΠΑΟΚ Β’ – Καβάλα

Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)

Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)

4ος: Τακίδης (Κιλκίς)

 

ΑΟ Τρίκαλα – Θεσπρωτός

Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)

Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας), Τσιλίκας (Αιτωλοακαρνανίας)

4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

 

Απόλλων Λάρισας – Πιερικός

Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Αϊναλής (Μακεδονίας)

4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

 

Πανσερραϊκός – Απόλλων Πόντου

Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)

Βοηθοί: Τζιώτζιος (Θράκης), Καραγιάννης (Θράκης)

4ος: Μέγας (Πιερίας)

Ρεπό: Νίκη Βόλου

 

Νότιος όμιλος

Τετάρτη 29 Δεκεμβρίου, 15:00

Καλλιθέα – ΑΕΚ Β’

Διαιτητής: Ρηγόπουλος (Ηλείας)

Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Μανασής (Τρικάλων)

4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

 

Χανιά – Καραϊσκάκης

Διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου), Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)

4ος: Πουλόπουλος (Πειραιά)

 

Ζάκυνθος – Παναθηναϊκός Β’

Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)

Βοηθοί: Κακαφώνης (Αχαΐας), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)

4ος: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)

 

ΟΦ Ιεράπετρας – Καλαμάτα

Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου), Αναστασάκης (Χανίων)

4ος: Λάμπρου (Εύβοιας)

 

Αιγάλεω – Κηφισιά

Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Νικολάου (Αθηνών)

4ος: Ψυχουλάς (Βοιωτίας)

 

Ηρόδοτος – Επισκοπή

Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών)

Βοηθοί: Ίσσα (Αθηνών), Τσολακίδης (Αθηνών)

4ος: Κατοίκος (Αθηνών)

 

Λεβαδειακός – Ρόδος

Διαιτητής: Ζαμπαλάς (Ηπείρου)

Βοηθοί: Δημόπουλος (Δυτικής Αττικής), Οικονόμου (Δυτικής Αττικής)

4ος: Ντάουλας (Δυτικής Αττικής)

 

Πέμπτη 30 Δεκεμβρίου, 15:00

Διαγόρας – Εργοτέλης

Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Καλλής (Ανατολικής Αττικής), Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)

4ος: Αλάμπεης (Αθηνών)

Ρεπό: Αστέρας Βλαχιώτη

 

Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις