![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Η Βέροια ανακοίνωσε την απόκτηση του 29χρονου επιθετικού, Αντώνη Καπνίδη, ο οποίος μέχρι πρότινος αγωνιζόταν στην Λιθουανική Πανεβέζις.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η ανακοίνωση της Βέροιας:
“Από την ΠΑΕ ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ ανακοινώνεται η έναρξη συνεργασίας με τον Αντώνη Καπνίδη. Γεννημένος στη Θεσσαλονίκη στις 15 Αυγούστου 1992, ο ποδοσφαιριστής αγωνίζεται στο κέντρο της επίθεσης και έχει θητεύσει σε Άρη, Εργοτέλη, Καβάλα, Ξάνθη κ.α. ενώ πιο πρόσφατος σταθμός της καριέρας του ήταν η Α’ Εθνική του Λιθουανικού πρωταθλήματος και συγκεκριμένα η FK Panevezys.
Ο Αντώνης Καπνίδης υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας με την ΠΑΕ ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ μέχρι τη λήξη της φετινής σεζόν και ενσωματώνεται άμεσα στις προπονήσεις της ομάδας”.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις