![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Το πρώτο φιλικό, εν όψει της νέας σεζόν, με αντίπαλο τον Ατρόμητο έδωσε η Νίκη στα Χάνια. Η ομάδα του Περιστερίου πιο έμπειρη και πιο έτοιμη πήρε τη νίκη με 2-0, με τέρματα που σημείωσαν οι Τάτος και Γιαννούλης. Περίπου 200 φίλαθλοι της Νίκης βρέθηκαν το απόγευμα της Τρίτης (15/7) και χειροκρότησαν τις προσπάθειες των παικτών του Βίλιαν Φλουτ. Δείτε μέσα από…
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
…τον φωτογραφικό φακό του goalpost.gr στιγμιότυπα από το παιχνίδι της Νίκης με τον Ατρόμητο στο βουνό των Κενταύρων…
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις