Κλήσεις (24/01) των μικτών ομάδων Κ15 και Κ17 της ΕΠΣΘ (ονόματα)


Μοιράσου το άρθρο

Την Δευτέρα 24/1/2022 στο ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ θα πραγματοποιηθούν οι προπονήσεις των Μικτών ομάδων.

Για την Κ15 ώρα προσέλευσης 18:15 , ώρα έναρξης 18:30

Για την Κ17 ώρα προσέλευσης 19:30 , ώρα έναρξης 19:45

Ο κάθε αθλητής θα πρέπει να έχει υποβληθεί σε self test (Σχολείου) την Δευτέρα το μεσημέρι και να προσκομίσει την αντίστοιχη εκτυπωμένη βεβαίωση, εκτός αν προσκομίσει σε ισχύ πιστοποιητικό νόσησης ή εμβολιασμού.

Σε καμία περίπτωση δεν θα μπορεί να λάβει μέρος στην προπόνηση αθλητής που δεν θα διαθέτει κάποιο από τα παραπάνω έγγραφα.

Σε περίπτωση που αθλητης δεν δύναται να παρεβρεθεί στην προπόνηση οφείλει να ενημερώσει στην Γραμματεία της Ένωσης την Δευτέρα το πρωί (24210-27147).

Επίσης σε περίπτωση επικίνδυνων καιρικών συνθηκών την Δευτέρα, θα υπάρξει νέα ανακοίνωση σχετικά με τυχόν αναβολή της προπόνησης.

Ο Ενωσιακός προπονητής των Μικτών ομάδων κ. ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές :

Κ15 (2007-2008)

  1. ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  2. ΤΖΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)
  3. ΣΟΥΡΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  4. ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  5. ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΘΛΟΣ)
  6. ΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  7. ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  8. ΡΑΪΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  9. ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΟΙΒΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  10. ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  11. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  12. ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΑΘΛΟΣ)
  13. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  14. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  15. ΤΣΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  16. ΠΑΠΠΑΣ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  17. ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  18. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ)
  19. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΡΗΓΑΣ Φ.)
  20. ΒΕΛΕΤΖΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  21. ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  22. ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  23. ΚΑΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)

Κ17 (2005-2006)

  1. ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ)
  2. ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ)
  3. ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ)
  4. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ)
  5. ΒΑΡΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ)
  6. ΧΑΣΑΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΡΗΓΑΣ Φ.)
  7. ΣΤΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  8. ΛΥΚΟΥΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  9. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ)
  10. ΤΙΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΘΛΟΣ)
  11. ΝΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ)
  12. ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  13. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ)
  14. ΚΑΦΕΤΖΗ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  15. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  16. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ)
  17. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ)
  18. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  19. ΝΙΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  20. ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ)
  21. ΚΑΝΟΥΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ)

Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις