![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Η εντός έδρας ήττα της Νίκης από τον Απόλλωνα Λάρισας σκόρπισε απογοήτευση στον κόσμο της ομάδας που αψήφισε το τσουχτερό κρύο και βρέθηκε στις κερκίδες του γηπέδου της Νεάπολης.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Στο τέλος του αγώνα οι θερμόαιμοι οπαδοί της βολιώτικης ομάδας μάζεψαν τους παίκτες και τους ζήτησαν να κερδίσουν τον αιώνιο αντίπαλο ώστε να “σβηστούν” τα τελευταία αρνητικά αποτελέσματα.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις