![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Τρεις ποδοσφαιριστές αποδέσμευσε ο Απόλλων Καναλίων. Πρόκειται για τους Νίκο Δημητρόπουλο, Γιώργο Ζαφειρίου και Δημήτρη Φράγκο τους οποίους η διοίκηση του συλλόγου ευχαριστεί για την προσφορά τους. Επίσης, έγινε γνωστό ότι το Σάββατο 19 Ιουλίου στην πλατεία των Καναλίων θα…
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
…γίνει η ετήσια χοροεσπερίδα του Απόλλωνα. Τη διασκέδαση θα αναλάβουν με το τραγούδι τους ο Νίκος Μπάος και το επιτελείο του.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις