![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Κάλεσμα στα μέλη του για το βράδυ της Παρασκευής απευθύνει ο σύνδεσμος φιλάθλων του Ολυμπιακού Βόλου, “Austrian Boys”, με σχετική ανακοίνωση που εξέδωσε.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η ανακοίνωση:
“Καλούμε τα μέλη και τους φίλους του Συνδέσμου μας σε Συνέλευση στα γραφεία μας στην Αγίου Δημητρίου την Παρασκευή στις 9 το βράδυ, όπου θα συζητηθούν σοβαρά οργανωτικά θέματα που αφορούν τη λειτουργία του Συνδέσμου και την προετοιμασία μας ενόψει της νέας αγωνιστικής χρονιάς.”
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις