![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Συνεχίζεται η μεταγραφική ενίσχυση της Δήμητρας. Μετά τους Νιάκα και Κωτούλα, η ομάδα της Ευξεινούπολης ενέταξε στο δυναμικό της και τον 17χρονο Αποστόλη Γοδενόπουλο, ο οποίος επιστρέφει στη Δήμητρα μετά από ένα χρόνο παρουσίας στον Άθλο Αλμυρού. Η ανακοίνωση της Δήμητρας είναι η εξής:…
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
…«Η διοίκηση της Δήμητρας ανακοινώνει ότι ο 17 άχρονος Αποστόλης Γοδενόπουλος επανέρχεται στην ομάδα μας μετά από έναν γεμάτο χρόνο συμμετοχών στην ομάδα του Άθλου».
Επίσης, από την Δήμητρα έγινε γνωστό ότι ανανεώθηκε η συνεργασία με τους Γιάννη Σιαμέτη και Δημήτρη Γκαρνίδη. Δύο παίκτες, οι οποίοι βοήθησαν σημαντικά πέρυσι την ομάδα στο πρωτάθλημα της Α’ ΕΠΣΘ.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις