![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Τους διαιτητές της 22ης αγωνιστικής της Super League2, ανακοίνωσε η ΚΕΔ/ΕΠΟ.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Την αναμέτρηση ανάμεσα στον Ολυμπιακό Βόλου και την Αναγέννηση Καρδίτσας, στο Δημοτικό Στάδιο Νεάπολης, την Κυριακή (6/3) στις 14:45 θα διευθύνει ο Χρήστος Κακουλίδης από την ΕΠΣ Θράκης. Βοηθοί του θα είναι οι Γιώργος Χατζηνάκος από την ΕΠΣ Δράμας και Κωνσταντίνος Τσακίρης από την ίδια ΕΠΣ.
Τέταρτος διαιτητής ορίσθηκε ο Κωνσταντίνος Κατοικος (Αθηνών) και παρατηρητής ο Γιώργος Λιόλιος (Λάρισας).
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις