Μικτές ΕΠΣΘ: Με ΕΠΣ Καρδίτσας την Τετάρτη (16/3)


Μοιράσου το άρθρο

Την Τετάρτη 16/3/2022 οι Μικτές ομάδες της ΕΠΣ Θεσσαλίας αγωνίζονται για την 6η αγωνιστική του 4ου Ομίλου για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων 2021-2022. Ο επόμενος αντίπαλος είναι οι Μικτές ομάδες της ΕΠΣ Καρδίτσας.

Τα παιχνίδια θα διεξαχθούν στο Δημοτικό γήπεδο ΚΑΜΙΝΑΔΩΝ. Η Κ15 αγωνίζεται στις 12:00 & η Κ17 στις 14:30.

Η αναχώρηση θα γίνει από το γραφεία της ΕΠΣΘ (Μυτιλήνης – Κυρίλλου) στις 8:30.

Από τον Ενωσιακό προπονητή των Μικτών ομάδων, κ. Αντώνη Μάνδαλο, καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές:

Κ17

  1. ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ)
  2. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ)
  3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ)
  4. ΧΑΣΑΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΡΗΓΑΣ Φ.)
  5. ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  6. ΣΤΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  7. ΝΙΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ)
  8. ΛΥΚΟΥΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  9. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  10. ΤΙΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΘΛΟΣ)
  11. ΝΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΡΗΓΑΣ Φ.)
  12. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ)
  13. ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  14. ΚΑΦΕΤΖΗ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  15. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ)
  16. ΜΑΚΡΟΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΟΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ)
  17. ΠΑΠΑΔΑΝΙΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΡΗΓΑΣ Φ.)
  18. ΚΑΝΟΥΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ)
  19. ΓΕΩΡΓΙΤΖΙΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  20. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ)

Κ15

  1. ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  2. ΤΖΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ)
  3. ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  4. ΘΩΜΑΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΘΛΟΣ)
  5. ΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  6. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΡΗΓΑΣ Φ.)
  7. ΚΟΚΩΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  8. ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  9. ΠΛΙΑΚΟΣΤΑΘΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  10. ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  11. ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  12. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  13. ΡΑΪΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  14. ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  15. ΤΣΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  16. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  17. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  18. ΓΛΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ)
  19. ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  20. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ)

Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις