![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ανακοίνωση εξέδωσε η ΠΑΕ Νίκη Βόλου, μέσω της οποίας, ευχαρίστησε ΠΑΕ Καβάλα για τη φιλοξενία της στην αποστολή των κυανόλευκων.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Αναλυτικά:
Η ΠΑΕ Νίκη Βόλου ευχαριστεί την ΠΑΕ Καβάλα για τη φιλοξενία της στην αποστολή της ομάδας μας, στο πλαίσιο της μεταξύ μας αναμέτρησης, το μεσημέρι της Κυριακής (20/3), στο “Ανθή Καραγιάννη” και της ευχόμαστε καλή αγωνιστική πορεία, στη συνέχεια του πρωταθλήματος.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις