![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Την Κυριακή στις 11.00 στο ΕΑΚ Λάρισας, η εφηβική ομάδα μπάσκετ της Νίκης Βόλου αντιμετωπίζει για την ημιτελική φάση του πανθεσσαλικού πρωταθλήματος της ΕΣΚΑΘ, την ομάδα Τρικάλα 14.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Στην αποστολή της Νίκης για τον αγώνα της Κυριακής θα είναι οι εξής καλαθοσφαιριστές : Γεράσιμος Δελετζές, Παναγιώτης Σιάνος, Χρήστος Νίκολης, Γιάννης Μπάντελης, Βαγγέλης Τουτουτζόγλου, Χρήστος Σούλης, Αντώνης Ψιλοβίκος, Γιώργος Παναγιώτου, Χριστόφορος Μόκας, Αλέξης Ανδρεόγλου, Χρήστος Βαλής, Γιάννης Μανώλης, Άγγελος Μπράτζος, Βαγγέλης Κλειτσογιάννης, Πλάτων Ζαμηλούδης
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις