![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Στον τελικό της Θεσσαλίας προκρίθηκε η εφηβική ομάδα μπάσκετ της Νίκης Βόλου που επικράτησε των Τρικάλων με σκορ 79-67, στον ημιτελικό που διεξήχθη σήμερα στη Λάρισα.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Οι στιγμές που ακολούθησαν μετά το τέλος του αγώνα και τα συγχαρητήρια του Προέδρου του τμήματος, Μπάμπη Τουτουντζόγλου που βρίσκεται δίπλα στην αποστολή της ομάδας.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις