![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Χωρίς τέρματα έληξε το εντός έδρας παιχνίδι του Άνθιμου Γαζή με τον Ιάσονα Άλλης Μεριάς. Η αναμέτρηση διεξήχθη στο πλαίσιο της 16ης αγωνιστικής της Β΄ ΕΠΣΘ. Καμία από τις δύο ομάδες δεν κατάφερε να βρει το δρόμο προς τα δίχτυα και έτσι πήραν από έναν βαθμό. Επίσης, οι φιλοξενούμενοι αγωνίστηκαν με παίκτη λιγότερο από το 30΄, λόγω αποβολής του Μασούρα. Σύμφωνα με το φύλλο αγώνος ο ποδοσφαιριστής του Ιάσουνα αποβλήθηκε με απευθείας κόκκινη κάρτα, καθώς έφτυσε και εξύβρισε τον διαιτητή.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ: Γκούρης, Δρακονταϊδης, Κωστάκης, Μυλωνάς, Περατζάκης, Σιδηρόπουλος (46′ Παρασκευάς), Δημόπουλος (67′ Τσιτσιρίκης), Αγγέλης (70′ Θεοδώρου), Δανιλόπουλος, Κατσαρός, Αλεξίου.
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ: Κωνσταντίνου, Κάβουρας, Τσάνιος, Ματής, Βαρελόπουλος (55′ Μπέκας), Ζάχος, Μασούρας, Σπύρου (77′ Σιαμέτης), Πουλάκης (44′ Τσίγγας), Δημόπουλος, Καλογριάς.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις