![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Την Αντιπεριφερειάρχη ΠΕ Μαγνησίας, Κολυνδρίνη Δωροθέα, επισκέφθηκε ο Πρόεδρος της ΕΠΣ Θεσσαλίας, Μίλτος Καλόγηρος, με σκοπό την ενημέρωση για τα επερχόμενα παιχνίδια της Εθνικής στο Πανθεσσαλικό τον Ιούνιο.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η κα Κολυνδρίνη ανέφερε από την πλευρά της ότι η Περιφέρεια θα στηρίξει την διοργάνωση προσφέροντας εισιτήρια των δύο αγώνων σε παιδιά της Πρωτοβάθμιας & Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Νομού Μαγνησίας.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις