![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Άλλη μία ανανέωση συνεργασίας ανακοίνωσε ο Ιάσων Άλλης Μεριάς. Πρόκειται για τον δεξιό αμυντικό Ντένις Μπαρδάνι.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η ανακοίνωση:
Ο Α.Σ. Ιάσων Άλλης Μεριάς ανακοινώνει την ανανέωση συνεργασίας του με τον Ντένις Μπαρδάνι.
Ο Ντένις Μπαρδάνι ο οποίος συνεχίζει για τρίτη χρόνια στον Ιάσων, αποτελώντας τον βασικό δεξί αμυντικό της ομάδας. Την πρώτη του χρονιά στον Ιάσων πραγματοποίησε 8 συμμετοχές και δυο γκολ στις μη ολοκληρωμένες διοργανώσεις της σεζόν, ενώ την περασμένη αγωνιστική περίοδο στάθηκε ιδιαίτερα άτυχος καθώς ο σοβαρός τραυματισμός του στο φιλικό προετοιμασίας κόντρα στην Κ20 του Ολυμπιακού Βόλου, αποδείχθηκε σοβαρός και του στοίχισε όλη την χρονιά.
Η ομάδα και ο προπονητής του Ιάσων δείχνοντας εμπιστοσύνη στον ποδοσφαιριστή μας, του εύχονται την γρήγορη επιστροφή του στους αγωνιστικούς χώρους και μια επιτυχημένη χρονιά!
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις