![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Λίγη ώρα μετά την απόφαση του CAS για τα μπαράζ ανόδου των ομάδων της Γ’ Εθνικής στην Super League2, ο Μακεδονικός με ανακοίνωσή του στέλνει το δικό του μήνυμα για την απόφαση αυτή:
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
«Το CAS απέρριψε το αίτημα της ΦΣ Κοζάνης να αποβάλει τον Μακεδονικό από τα μπαράζ ανόδου για τη Super League 2.
Η ομάδα μας δε φεύγει από το στόχο που έχει βάλει και θα είναι αύριο (28/05, 17:00) στο γήπεδο να δώσει τον καλύτερο της εαυτό απέναντι στην ομάδα της Ηλιούπολης. Σας περιμένουμε ακόμα μια φορά στο γήπεδο του Μακεδονικού να γράψουμε με πράσινα γράμματα ιστορία μαζί!»
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις