![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/05/284675382_5333648003323350_5570275538820423036_n-1451x1200.jpg)
Με απόλυτη επιτυχία ολοκλήρωσαν τις αγωνιστικές τους υποχρεώσεις οι Παμπαίδες Α’ του Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ στο τουρνουά της ΕΣΚΑΘ καθώς σημείωσαν 10 νίκες σε ισάριθμους αγώνες. Η Διοίκηση και οι προπονητές του Συλλόγου συγχαίρουν τους αθλητές της ομάδας για την εξαιρετική παρουσία τους σε όλους τους αγώνες.
Γ.Σ.Βόλου: (Τύμπας Π.- Νάνης) Καραγεώργος Κ., Γιαννίκος, Παρασκευόπουλος, Φωτόπουλος, Τσαλίκης, Καρανίκας, Μουχαρεμ, Τσιαμαντάνης , Μαναρίδης, Καραγεώργος Α., Λογοδότης, Δημητριάδης, Κοντοχρήστος, Μελίσσης, Πατακιούτας, Σακαρίκος, Παπαδόπουλος, Σελπεσάκης.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις