![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Μία έκπληξη περίμενε τους μετόχους της ΠΑΕ Νίκη Βόλου που έδωσαν το παρών στη γενική συνέλευση που πραγματοποιήθηκε σήμερα, το απόγευμα, στο “Π. Μαγουλάς”.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Ο αντιπρόεδρος της βολιώτικης ΠΑΕ, Βασίλης Βενέτης, ανακοίνωσε την ολοκλήρωση της μεταγραφής του Βραζιλιάνου, Μπρούνο Μορέιρα και παράλληλα αναρτήθηκε από το επίσημο σάιτ της ΠΑΕ. Ο 23χρονος μεσοεπιθετικός αποτέλεσε διακαή πόθο τη χειμερινή μεταγραφική περίοδο, ωστόσο η μετακίνησή του στον Βόλο στάθηκε αδύνατη. Ο Αλέξης Παπακωνσταντίνου δεν πτοήθηκε και κατάφερε να φέρει τον Βραζιλιάνο ποδοσφαιριστή στην πρωτεύουσα της Μαγνησίας, για λογαριασμό της Νίκης Βόλου.
Η προσθήκη του Μπρούνο Μορέιρα δείχνει από νωρίς πως ο πήχης για τους κυανόλευκους ανεβαίνει ψηλότερα, σε σχέση με τον στόχο της πεντάδας, της προηγούμενης σεζόν.
Η ανακοίνωση:
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις