Πραγματοποιήθηκε, χτες (19-9-22) ο αγιασμός των επίσημων διαιτητών της ΕΠΣ Θεσσαλίας.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Στην εκδήλωση παρευρέθηκαν , ως εκπρόσωπος της ΚΕΔ/ΕΠΟ το μέλος αυτής κ. Ιωάννης Σπυρόπουλος, ο οποίος στη συνέχεια δίδαξε στους παρευρισκόμενους διαιτητές τις τροποποιήσεις των κανόνων παιχνιδιού 2022-2023, ο πρόεδρος της ΤΕΔ/ΕΠΣΘ κ. Ιωάννης Κουζάκης, τα μέλη Γιώργος Παγωνόπουλος, Θωμάς Σακαρίκος και ο συνεργάτης Καρακίτσος Παναγιώτης.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Την εκδήλωση τίμησε με την παρουσία του ο Πρόεδρος της ΕΠΣ Θεσσαλίας κ. Μίλτος Καλόγηρος.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις