Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (24/09)


Μοιράσου το άρθρο

Πλούσια δράση με πολλές επιλογές περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα αθλητικών μεταδόσεων.

Η δράση επικεντρώνεται κυρίως στο ποδόσφαιρο, εκεί όπου στις 21:45, η Εθνική Ελλάδας μπαίνει στη μάχη του Nations League και καλείται να ξεπεράσει εκτός έδρας το εμπόδιο του Κύπρου.

Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου 24 Σεπτεμβρίου:

08:00 Novasports 6HD
WTA 250 Σεούλ Α’ Ημιτελικός Τένις

08:00 Novasports Prime
WTA 500 Τόκιο Β’ Ημιτελικός Τένις

08:20 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP Japan – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

09:00 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP  Μηχανοκίνητα

10:00 Novasports 6HD
WTA 250 Σεούλ Β’ Ημιτελικός Τένις

11:00 Novasports Start
DTM Προκριματικός αγώνας Red Bull Ring Μηχανοκίνητα

12:00 Eurosport 1
Πρωτάθλημα προκριματικών ηλεκτρικών αυτοκινήτων τουρισμού Μηχανοκίνητα

14:30 ΕΡΤ3
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κωπηλασίας Ράτσιτσε, Τσεχία

14:30 Novasports Start
DTΜ Κύριος αγώνας Red Bull Ring Μηχανοκίνητα

14:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Φόρεστ Γκριν Ρόβερς – Έξετερ Σίτι League One

14:50 Eurosport 2
Superbike Καταλωνία Μηχανοκίνητα

15:00 Eurosport 1
Laver Cup Τένις

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 Moselle Open

16:00 Eurosport 2
Superbike Καταλωνία Μηχανοκίνητα

16:10 Novasports Start
DTM Trophy Race Red Bull Ring Μηχανοκίνητα

17:00 Eurosport 1
Laver Cup Τένις

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 Moselle Open

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Πιτέρμπορο – Πορτ Βέιλ League One

17:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Ράιν Νέκαρ – Φλένσμπουργκ Bundesliga χάντμπολ

18:00 ΕΡΤ3
Τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος Εφές – Μακάμπι Μικρός τελικός

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Ολυμπιακός – Ερυθρός Αστέρας Μπάσκετ

19:00 Eurosport 1
Presidents Cup Γκολφ

19:00 Novasports 1HD
Σλοβενία – Νορβηγία UEFA Nations League

19:00 Novasports Prime
Βόρεια Ιρλανδία – Κόσοβο UEFA Nations League

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Μπέτις ACB Supercopa

20:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Περιστέρι – Χάποελ Χολόν Μπάσκετ

21:00 Eurosport 1
Laver Cup Τένις

21:00 ΕΡΤ3
Τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος Παναθηναϊκός – Αρμάνι Τελικός

21:45 Novasports Start
Iσραήλ – Αλβανία UEFA Nations League

21:45 Novasports 5HD
Σκωτία – Ιρλανδία UEFA Nations League

21:45 Novasports 4HD
Σερβία – Σουηδία UEFA Nations League

21:45 Novasports 3HD
Τσεχία – Πορτογαλία UEFA Nations League

21:45 Novasports 2HD
Ισπανία – Ελβετία UEFA Nations League

21:45 ALPHA, Novasports Prime
Κύπρος – Ελλάδα UEFA Nations League

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπαρτσελόνα – Μπανταλόνα ACB Supercopa

23:00 Eurosport 1
Laver Cup Τένις

Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις