![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Η φημολογία για εμπλοκή του Άλεξ Χαντιτάγκι στα διοικητικά της ΠΑΕ Βόλος που υπήρχε λίγο καιρό πριν, φαίνεται να επιβεβαιώνεται καθώς ο Ιρανοκαναδός επιχειρηματίας βρέθηκε, όχι μόνο στις κερκίδες του Πανθεσσαλικού, στον αγώνα με τον Άρη, αλλά και στα αποδυτήρια μετά το τέλος της αναμέτρησης.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Ο πρώην ισχυρός άνδρας της Καβάλας ανέβασε σχετικές αναρτήσεις στα social media. Η μία φωτογραφία είναι από την κερκίδα την ώρα του αγώνα και η δεύτερη στα αποδυτήρια, στην οποία πανηγυρίζει με τους παίκτες τη νίκη επί του Άρη.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις