![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Τον Κεραυνό Λάρισας υποδέχεται σήμερα (15/10, 17:20), στο Κλειστό της Νέας Ιωνίας, ο Αιολικός Λάρισας και απευθύνει κάλεσμα στον κόσμο να βοηθήσει με την παρουσία του.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Αναλυτικά:
“Σας προσκαλούμε να παρευρεθείτε στον αγώνα της αντρικής μας ομάδας που θα διεξαχθεί το Σάββατο 15 Οκτωβρίου και ώρα 17:20 μ.μ. στο Κλειστό Γυμναστήριο της Ν. Ιωνίας με αντίπαλο την ομάδα του Κεραυνού Λάρισας.
Η παρουσία σας θα βοηθήσει την ομάδα μας και κρίνεται απαραίτητη”.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις