Κλήσεις (21/11) των μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 της ΕΠΣΘ (ονόματα)


Μοιράσου το άρθρο

Την Δευτέρα 21/11/2022 στο ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ θα πραγματοποιηθούν οι προπονήσεις των Μικτών ομάδων.

Για την Κ14 ώρα προσέλευσης 17:45 , ώρα έναρξης 18:00

Για την Κ16 ώρα προσέλευσης 19:00 , ώρα έναρξης 19:15

Σε περίπτωση αδυναμίας προσέλευσης, ο ποδοσφαιριστής οφείλει να επικοινωνήσει με τον υπεύθυνο Μικτών ομάδων κ. ΔΑΛΟΥΚΑ ΑΝΤΩΝΙΟ (6932387407).

Οι παρακάτω ποδοσφαιριστές καλούνται να έχουν πλήρη ενδυμασία από τις ομάδες τους.

Ο Ενωσιακός προπονητής των Μικτών ομάδων κ. ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές :

Κ14 (2009-2010)

  1. ΜΑΡΚΑΤΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
  2. ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  3. ΓΑΝΩΤΗΣ (ΕΛ ΝΗΛΕΑΣ)
  4. ΜΠΑΚΑΛΙΑΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  5. ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
  6. ΠΑΡΙΣΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  7. ΜΠΑΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  8. ΜΠΕΚΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  9. ΑΛΛΟΥΤΖΑΝΙΔΗΣ (ΝΙΚΗ Β.)
  10. ΚΑΝΑΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  11. ΓΚΡΙΝΙΑΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  12. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  13. ΣΦΕΤΣΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  14. ΓΙΑΝΝΟΥΧΟΣ (ΔΙΑΓΟΡΑΣ)
  15. ΧΑΝΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
  16. ΤΣΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
  17. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  18. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  19. ΣΚΑΛΙΜΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
  20. ΜΠΑΓΛΑΤΖΗΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  21. ΠΡΕΜΕΤΗΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  22. ΑΚΡΙΒΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
  23. ΛΑΓΙΟΚΑΠΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  24. ΓΕΩΡΓΙΤΖΙΚΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  25. ΚΟΥΦΟΓΑΖΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  26. ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  27. ΠΑΤΡΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
  28. ΧΟΝΔΡΟΔΙΝΗΣ (ΝΙΚΗ Β.)
  29. ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
  30. ΜΠΑΣΔΑΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  31. ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  32. ΠΑΝΤΑΖΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  33. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  34. ΚΟΛΕΤΣΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

Κ16 (2007-2008)

  1. ΖΕΚΟΛΛΙ (ΒΟΛΟΣ)
  2. ΑΛΛΝΤΕΡΒΙΣΙ (ΝΙΚΗ Β.)
  3. ΔΙΧΤΑΣ (ΝΙΚΗ Β.)
  4. ΠΑΛΑΣΚΑΣ (ΤΟΞΟΤΗΣ)
  5. ΚΡΙΚΗΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  6. ΒΑΙΤΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
  7. ΛΕΩΝΗΣ ()
  8. ΘΩΜΑΪΔΗΣ (ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ)
  9. ΠΑΣΙΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  10. ΚΑΛΛΙΓΑΣ (ΤΟΞΟΤΗΣ)
  11. ΓΚΑΓΚΑΣ (ΝΙΚΗ Β.)
  12. ΓΚΡΙΝΙΑΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  13. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ (ΝΙΚΗ Β.)
  14. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
  15. ΤΣΙΟΥΜΑΣ (ΝΙΚΗ Β.)
  16. ΚΟΚΩΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  17. ΚΥΡΚΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  18. ΚΥΡΙΤΣΗΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  19. ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  20. ΚΟΦΙΝΑΣ (ΝΙΚΗ Β.)
  21. ΑΛΛΟΥΣΑΪ (ΒΟΛΟΣ)
  22. ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ (ΝΙΚΗ Β.)
  23. ΜΠΟΛΟ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  24. ΤΑΣΙΟΣ (ΝΙΚΗ Β.)
  25. ΣΠΑΝΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
  26. ΠΛΙΑΚΟΣΤΑΘΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  27. ΜΕΡΟ (ΘΗΣΕΑΣ)
  28. ΓΛΑΡΟΣ (ΡΗΓΑΣ Φ.)
  29. ΚΟΥΒΑΤΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
  30. ΠΑΛΑΣΚΑΣ (ΤΟΞΟΤΗΣ)
  31. ΠΕΤΣΗΣ (ΝΙΚΗ Β.)
  32. ΚΩΤΟΥΖΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
  33. ΛΑΘΟΥΡΑΣ (ΤΟΞΟΤΗΣ)

Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις