![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Εύκολα ο Πύρασος νίκησε με 7-0 τη Δήμητρα με το τελικό αποτέλεσμα να είναι 7-0. Στο 3’ με κεφαλιά ο Καραγιώργου έκανε το 1-0, ενώ στο 20’ έγινε το 2-0 με κοντινό πλασέ του Κατσιγιάννη και στο 38’ το 3-0 με διαγώνιο σουτ του Θεοδωρόπουλου.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Στο δεύτερο ημίχρονο ο Γκαραβέλας έκανε το 4-0 στο 57’, ο Καραγιώργος το 5-0 στο 64’ και ο Φουρκιώτης το 6-0 στο 70’. Το τελικό 7-0 διαμορφώθηκε στο 72ο λεπτό από τον Γκαραβέλα.
ΠΥΡΑΣΟΣ: Σαματάς, Χριστοδούλου (46’ Στεργίου), Κατσιγιάννης (46’ Γκαραβέλας), Σταντσούρης, Παπαδογεώργος, Κουτσούκης, Μπασδάνης (60’ Τσάμης), Λουκάι, Μπουμπούκης (46’ Μαντζαβίνος), Θεοδωρόπουλος, Καραγιώργος (69’ Φουρκιώτης).
ΔΗΜΗΤΡΑ: Πρωτούλης, Ε. Ρούσας, Χριστοδούλου, Νικοβιώτης, Γκρέμι, Παπαγεωργίου, Παππάς, Μ. Στουρνάρας, Π. Ρούσας, Ζαντιώτης, Τζιοβάρας (31’ Ευαγγέλου).
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις