![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ανακοίνωση εξέδωσε η ΠΑΕ Ολυμπιακός Βόλου σχετικά με το γεγονός ότι κάποιοι επιτήδειοι χρησιμοποιούν το όνομα του Ολυμπιακού Βόλου με σκοπό το δικό τους όφελος. Για την αποφυγή τυχόν τέτοιων καταστάσεων στο μέλλον η βολιώτικη ΠΑΕ διευκρινίζει ότι υπεύθυνοι για το χορηγικό πρόγραμμα του Ολυμπιακού είναι τα μέλη του Δ.Σ. και ο επικεφαλής του εμπορικού τμήματος Γιώργος Μπακίρης. Αναλυτικά η ανακοίνωση:
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
«Το τελευταίο διάστημα έχει παρατηρηθεί το φαινόμενο κάποιοι επιτήδειοι να χρησιμοποιούν το όνομα του Ολυμπιακού Βόλου ώστε να εξασφαλίσουν διαφημίσεις για δικό τους όφελος. Προς αποφυγή λοιπόν τέτοιων καταστάσεων, η ΠΑΕ Ολυμπιακός Βόλου ενημερώνει όλους τους επιχειρηματίες της πόλης μας, ότι αποκλειστικά υπεύθυνοι για το χορηγικό πρόγραμμα του Ολυμπιακού Βόλου, είναι τα μέλη του Δ.Σ. της ΠΑΕ καθώς και ο επικεφαλής του εμπορικού τμήματος, Γιώργος Μπακίρης.»
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις