Κλήσεις (23/01) των μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 της ΕΠΣΘ (ονόματα)


Μοιράσου το άρθρο

Την Δευτέρα 23/1/2023 στο ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ θα πραγματοποιηθούν οι προπονήσεις των Μικτών ομάδων.

Για την Κ14 ώρα προσέλευσης 17:45 , ώρα έναρξης 18:00

Για την Κ16 ώρα προσέλευσης 19:00 , ώρα έναρξης 19:15

Σε περίπτωση αδυναμίας προσέλευσης, ο ποδοσφαιριστής οφείλει να επικοινωνήσει με τον υπεύθυνο Μικτών ομάδων κ. ΔΑΛΟΥΚΑ ΑΝΤΩΝΙΟ (6932387407).

Οι παρακάτω ποδοσφαιριστές καλούνται να έχουν πλήρη ενδυμασία από τις ομάδες τους.

Επίσης όλοι οι ποδοσφαιριστές θα πρέπει να έχουν μαζί τους το Δελτίο ΕΠΟ καθώς και την ατομική κάρτα υγείας τους, ενόψει την 1ης αγωνιστικής με αντίπαλο της ΕΠΣ λάρισας (25/1/2023 | Κ14 12:00 & Κ16 14:00

Ο Ενωσιακός προπονητής των Μικτών ομάδων κ. ΚΑΛΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές :

Κ14 (2009-2010)

  1. ΜΑΡΚΑΤΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
  2. ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  3. ΓΑΝΩΤΗΣ (ΕΛ ΝΗΛΕΑΣ)
  4. ΜΠΑΚΑΛΙΑΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  5. ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
  6. ΠΑΡΙΣΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  7. ΜΠΕΚΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  8. ΑΛΛΟΥΤΖΑΝΙΔΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
  9. ΚΑΝΑΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  10. ΓΚΡΙΝΙΑΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  11. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  12. ΤΣΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
  13. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ B.(ΠΥΡΑΣΟΣ)
  14. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  15. ΣΚΑΛΙΜΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
  16. ΜΠΑΓΛΑΤΖΗΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  17. ΑΚΡΙΒΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
  18. ΛΑΓΙΟΚΑΠΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  19. ΓΕΩΡΓΙΤΖΙΚΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  20. ΠΑΤΡΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
  21. ΧΟΝΔΡΟΔΙΝΗΣ (ΝΙΚΗ Β.)
  22. ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
  23. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  24. ΚΟΛΕΤΣΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  25. ΜΠΑΡΜΠΟ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  26. ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  27. ΤΣΟΥΚΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  28. ΣΚΑΠΑΡΙΩΤΗΣ (ΣΚΙΑΘΟΣ)

Κ16 (2007-2008)

  1. ΖΕΚΟΛΛΙ (ΒΟΛΟΣ)
  2. ΑΛΛΝΤΕΡΒΙΣΙ (ΝΙΚΗ Β.)
  3. ΠΑΛΑΣΚΑΣ (ΤΟΞΟΤΗΣ)
  4. ΒΑΙΤΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
  5. ΣΙΛΕΛΗΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  6. ΘΩΜΑΪΔΗΣ (ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ)
  7. ΚΑΛΛΙΓΑΣ (ΤΟΞΟΤΗΣ)
  8. ΓΚΑΓΚΑΣ (ΝΙΚΗ Β.)
  9. ΓΚΡΙΝΙΑΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  10. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ (ΝΙΚΗ Β.)
  11. ΤΣΙΟΥΜΑΣ (ΝΙΚΗ Β.)
  12. ΚΥΡΚΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  13. ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  14. ΔΕΝΕΛΑΒΑΣ (ΤΟΞΟΤΗΣ)
  15. ΑΛΛΟΥΣΑΪ (ΒΟΛΟΣ)
  16. ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ (ΝΙΚΗ Β.)
  17. ΜΠΟΛΟ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  18. ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
  19. ΣΠΑΝΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
  20. ΠΛΙΑΚΟΣΤΑΘΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  21. ΜΕΡΟ (ΘΗΣΕΑΣ)
  22. ΚΟΥΒΑΤΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
  23. ΠΑΛΑΣΚΑΣ (ΤΟΞΟΤΗΣ)
  24. ΚΩΤΟΥΖΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
  25. ΔΑΡΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
  26. ΛΑΘΟΥΡΑΣ (ΤΟΞΟΤΗΣ)

Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις