![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Τον Α.Σ. Δωρίδας υποδέχεται η ανδρική ομάδα του ΓΣ Βόλου, την Κυριακή 29 Ιανουαρίου για την 1η αγωνιστική του δεύτερου γύρου του Πρωταθλήματος Β’ Εθνικής Κατηγορίας
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η αναμέτρηση θα διεξαχθεί στις 13:30, στο κλειστό γυμναστήριο Αγριάς και αναμένεται να δώσουν αγωνιστικό παρών οι βολεϊμπολίστες μας:
Βαργεμιτζίδης Κωνσταντίνος, Ιωνάς Δημήτριος, Κόπανος Νικόλαος, Κουκουγιάννης Σταύρος, Κουτσογιάννης Μαρίνος, Λεώνης Πασχάλης, Μαραγκός Ισίδωρος, Μίλτος Μιλτιάδης, Παπούλης Άγγελος, Πιτσιάβας Απόστολος και Τσινίκας Δημήτριος
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις