![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
“Φυσικά και συντασσόμαστε με την απόφαση να μην ξεκινήσει το πρωτάθλημα όσο επικρατεί ο παραλογισμός. Δεν είναι δυνατόν να μας συμπεριφέρονται λες και είμαστε επαίτες και να μας πετάνε ψίχουλα. Ευχόμαστε στο τέλος να παραμείνει η ΚΥΑ ως είχε αρχικά και σύντομα να δίνουμε τους αγώνες μας στους αγωνιστικούς χώρους” ανέφεραν κύκλοι της ΠΑΕ Νίκη Βόλου για την απόφαση αναστολής του πρωταθλήματος της SL2.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις