10 “καυτές” αθλήτριες που πρέπει να ακολουθήσεις στο instagram

Είναι επιτυχημένες επαγγελματίες αθλήτριες στον τομέα τους, διατηρώντας ταυτόχρονα μία θηλυκότητα που… ζαλίζει τους χιλιάδες followers που τις ακολοθούν στο instagram. Δείτε φωτογραφίες “αλιευμένες” από τα προφίλ 10 αθλητριών, δέκα γυναικών που ξέρουν να προκαλούν αναστάτωση στα social media! Εσύ, ακόμα να τις ακολουθήσεις;

 728-90-karamanlakis-2

Allison Stokke @allisonstokke

ΣΤΙΒΟΣ, ΗΝΩΜΕΝΕΣ ΠΟΛΙΤΕΙΕΣ

 
 

Stephanie Rice @itsstephrice

KΟΛΥΜΒΗΣΗ, ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ

 

 
 
 
 

Kaylyn Kyle @kaylynkyle

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΚΑΝΑΔΑΣ

 

 
 

 

 

Michelle Jenneke @mjenneke93

ΣΤΙΒΟΣ, ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ

 

 
 
 
 

 

Lindsey Vonn @liindseyvonn

ΣΚΙ, ΗΝΩΜΕΝΕΣ ΠΟΛΙΤΕΙΕΣ

 

 
 
 
 

 

Anastasia Ashley @anaastasiaashley

ΣΕΡΦ, ΗΝΩΜΕΝΕΣ ΠΟΛΙΤΕΙΕΣ

 

 
 
 
 

 

Anna Rawson @annarawson

ΓΚΟΛΦ, ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ

 

 
 
 
 

 

Julia Mancuso @juliamancuso

ΣΚΙ, ΗΝΩΜΕΝΕΣ ΠΟΛΙΤΕΙΕΣ

 

 
 
 
 

Alex Morgan @alex_morgan13

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΗΝΩΜΕΝΕΣ ΠΟΛΙΤΕΙΕΣ

 

 
 
 
 

 

Angela Rypien @angela_rypien

ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΗΝΩΜΕΝΕΣ ΠΟΛΙΤΕΙΕΣ