![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Για έκτη συνεχόμενη χρονιά ο Αποστόλης Χατζησταμάτης παραμένει παίκτης του Θησέα ενισχύοντας τους Κυπελλούχους της ΕΠΣΘ 2022-23 και τη νέα αγωνιστική περίοδο.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Αναλυτικά:
“Στη θέση του θα παραμείνει για έκτη συνεχόμενη χρονιά και ο αρχηγός της ομάδας μας Απόστολος Χατζησταμάτης! Του ευχόμαστε καλή ποδοσφαιρική χρόνια με υγεία και επιτυχίες!!”
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις